GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-08-2023 12:36

Basın Turnuvası sponsoru Köksal’dan, Aslantaş’a ziyaret

Dilovası’nda kurulu olan STS Group Yönetim Kurulu Başkanı ve 31. Basın Turnuvası Sponsoru Murat Köksal, Basın Turnuvası’na 30 yıldır destek veren Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş’ı ziyaret etti.

Basın Turnuvası sponsoru Köksal’dan, Aslantaş’a ziyaret

Bölgemiz kurum ve kuruluşlarını bir araya getiren Basın Turnuvası organizasyonu 31 yıldır düzenleyen ve turnuva komite başkanlığını da yapan Caner Pesen’in de hazır bulunduğu ziyarette, Murat Köksal’a İnsan Kaynakları Müdürü Emre Akgün de eşlik etti. Ticaret ve sporun konuşulduğu ziyarette, elektrik sektöründe hizmet veren iki firma sahibi, ilk kez bir araya gelirken, bu ziyaretlerin arttırılmasını kararlaştırdılar.

BÖLGEMİZ İLE BAĞLARIMIZI GÜÇLENDİRMEK İSTİYORUZ

Bu yıl TÜBİTAK MARTEK’in ev sahipliğinde 31. Kez start alacak olan Basın Turnuvası’nın ana sponsoru olan STS Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat Köksal, 2002 yılında kurduğu STS Elektrik firması ile uzun yıllardır bölgemizde hizmet veriyor. Bölge ile bağlarını güçlendirmek ve spor alanında hizmet vermeyi de amaçlayan Köksal, bölgemiz ile ilgili ziyaretlere başladı. Başta, Gebze’nin İl olma mücadelesinin yanı sıra Gebze’nin dertleri ile dertlenen bir oda olan Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş ziyareti ile kent protokolünü ziyarete başlayan Köksal, hizmet ürettikleri, istihdam yarattıkları bölge ile güçlü bağlar kurmayı önemsediklerinin altını çizdi. Geçtiğimiz sezon katılım sağladıkları Basın Turnuvası’na sponsorluk desteği vermeyi de bu düşüncelerle hayata geçirdikleri dile getirdi.

STS ÜLKEMİZİN ÖNEMLİ FİRMALARINDAN BİRİSİ

Aslantaş Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı da olan Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş, STS Group ile ticari faaliyetlerinin de olduğunun altını çizerek, “STS firmamız elektrik alanında Türkiye’nin önemli firmaları arasında yer alıyor. Aramızda alışverişinde olduğu bu firmamızın yöneticileri ile ilk kez tanışma imkanı bulduk. Bölgemizde üretim yapan, Ülke ekonomisine, istihdama katkı sunan firmalarımızın, yönetim kurulu başkanlığı düzeyinde bölgemiz de yaşamayı tercih etmesi ve sosyal hayata, spora destek vermesi bölgemiz adına önemli kazanımdır. Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nda önemli kurum ve kuruluşları bir araya getiren Basın Turnuvası, bu kez böylesi bir buluşmaya da aracılık etmiş oldu, bu da sporun birleştiren kaynaştıran yanına önemli bir örnektir” dedi. Aslantaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Murat Köksal’da Ticaret Odası’nı daha yakından takip edip, daha sık ziyaretler gerçekleştireceklerini söyledi.

AdminAdmin