Okur ve Köşker Esnafı gezdi

  • 2014-02-10 08:12:16 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Okur ve Köşker Esnafı gezdi

Kocaeli Milletvekili M.Ali Okur, Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Adnan Köşker Gebze de vatandaşlarla buluştu

 

Kocaeli Milletvekili M.Ali Okur, Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkanı Adnan Köşker ve parti ilçe yöneticileri Hacı Halil Mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Mahallede Salon Berber isimli dükkanın açılısını gerçekleştiren Milletvekili M.Ali Okur ve beraberindekiler daha sonra, Ulus Mahallesinde bulunan; Sivas ili Zara ilçesi Şerefiye Yeşimli koyu derneğine ziyarette bulundu.

 

AMAÇ EN YÜKSEK OYU ALMAK

Dernek başkanı konuşması sonrasında söz alan Başkan Köşker,  Gebze de yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aktararak; `Başbakanımız her konuşmasında hedefin sadece secim almak olmadığını asil hedefin en yüksek oyla kazanmak olduğunu vurguluyor. Bizler gerek Bakanımızın, Milletvekillerimizin, teşkilatlarımızın ve siz değerli vatandaşlarımızın desteğiyle Gebze de güzel isler yaptık. İkinci dönemimizde yine desteklerinizle bu güzel islerin devamı gelecektir.` dedi.

 

AK PARTİ BİR ÇK GÜZELLİĞE İMZA ATTI

 

Kocaeli Milletvekili M.Ali Okur hem ülke gündemi hemde yerel konularla ilgili bilgilendirme yaptı. Okur; “Partimiz kurulduğu günden beri birçok güzelliğin altına imza attı ve bu ekip çalışmasıyla oldu. Ülkemizin nereden nerelere geldiğini unutmamak lazım” dedi. Ak Parti kadrolarının insan odaklı bir yönetim anlayışı olduğunu söyleyen Milletvekili Okur; gece gündüz demeden halkın menfaatleri için çalıştıklarını belirterek bunun hem hükümet düzeyinde hemde yerel yönetimlerde en güzel örneklerinin sergilendiğini söyledi.