SP'li gençler, CHP ve MHP'li gençleri ağırladı

  • 2014-02-07 03:19:37 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
SP'li gençler, CHP ve MHP'li gençleri ağırladı

 

Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları önceki akşam CHP ve MHP İlçe Gençlik teşkilatlarını ağırladı. Temiz ve dürüst siyaset adına gerçekleşen ziyaretten son derece memnun kaldığını ifade eden Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Günler, amaçlarının Gebze’nin kazanması olduğunu söyledi.

 

Gebze’nin kazanması için temiz ve dürüst siyaset anlayışının hakim olması ve kentin kazanması gerektiğinin altını çizen Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Günler, CHP Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan ve Yönetiminin, MHP İlçe Sekreteri Uğur Selek’in gerçekleştirdiği ziyaretin çok önemli olduğunu vurguladı.

 

 

 

Gebze’de horoz dövüşü yerine dürüst ve seviyeli bir siyaset anlayışıyla kentin kazanması gerektiğini vurgulayan CHP Gençlik Kolları Başkanı Orhan, “Biz kısır çekişmeler yerine kentin kazanmasını sağlayacak projeler üretmeliyiz. Bu anlamda Gençlik Teşkilatlarının önemi büyüktür. Bizler bir üst kademeye geçecek arkadaşlar ve siyaset adamları yetiştiriyoruz. Bu anlamda görevimiz ve misyonumuz önemlidir.” dedi. Ziyaretin yaklaşan yerel seçimler öncesinde kardeşçe bir ortamda seçimlere girmek için bu çalışmayı gerçekleştirdiklerini ifade eden MHP İlçe Sekreteri Selek, “Hepimizin tek amacı var Gebze’nin kentimizin kalkınması. Bu anlamda birbirimize destek olmalıyız. Siyasi anlamda rakip olabiliriz fakat bu Gebze’nin menfaati söz konusu olduğunda rakip değil kardeş olabilmeliyiz” dedi.

 

 

 

CHP ve MHP Gençlik Teşkilatlarının gerçekleştirdiği ziyaretlerde misafirleri selamlayan Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Ergin Öztürk ve Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, “Gebze’nin menfaatlerinde bir olmak önemli bir erdemdir. Bu anlamda gerçekleştirilen çalışmaları sonuna kadar destekliyoruz. Görüyoruz ki sizler bu erdemin bilincindesiniz. Gebze’nin geleceği sizlere yani gençlere emanettir. Bu emaneti ve Gebze’yi ilerilere taşıyacak kadrolarda sizlerin içlerinden çıkacaktır. Siyasi anlamda farklı düşüncelere ve öngörülere sahip olabiliriz fakat hedef Gebze olunca Kentimiz olunca birleşebiliyorsak bunda kazanan her zaman şehrimiz olur.” dedi.

 

 

 

“SİYASETE GENÇLER YÖN VERECEK”

 

 

 

Yerel seçimlerin farklı bir önemi olduğunu ifade eden Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Günler, “Bu anlamda siyasi çekişmeler ve kısır döngüler kentlere ve şehirlere yarar getirmez. Herkesin siyasi düşüncesi anlayışı farklı olabilir. Ama yerel seçimlerde herkesin kentinin kazanması için ortak bir paydada birleşmesi gerekir. Bu anlamda biz gerçekleşen bu ziyaret ve ziyaretleri çok önemsiyoruz. 3 Partinin Gençlik teşkilatları olarak dürüst ve seviyeli siyaset için güç birliği yapacağız. Bu anlamda tüm çalışmalarımız kentimiz Gebze’nin kazanması için olacaktır. Artık siyasete yön verecek yapılar bizlerin içlerinden çıkacak ve bizler olacağız. Bunun için gençler olarak Siyaseti yeniden formatlamaya geliyoruz. Bunun için bizleri ziyarete gelen kardeşlerimizi önemsiyoruz ve onlara teşekkür ediyoruz. Gerçekleşen bu ziyaretin anısına kardeşlerimize Erbakan Hocamızın kendisinin kaleme aldığı DAVAM kitabını hediye ediyoruz.” dedi.