Başkan Karabacak’tan gövde gösterisi

  • 2014-02-07 10:15:05 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan Karabacak’tan gövde gösterisi

AK Parti Kocaeli dördüncü aday tanıtım toplantısı Darıca'da gerçekleştirildi. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak AK Parti'den üçüncü kez belediye başkan adayı gösterilmesinin ardından düzenlenen aday tanıtım toplantısı ile tanıtıldı.

Darıca Spor Salonu'na yapılan toplantıya Şükrü Karabacak'ın yanı sıra AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, parti ilçe temsilcileri, ve çok sayıda partili katıldı. Programa Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı'nın marşları ile başlandı.

BAŞARININ SIRRI BİRLİK

Toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, kalabalıktan son derece memnun olduğunu söyleyerek başladığı konuşmasında, “Dünden bugüne kadar söylediğimiz bir şey vardı. Darıca teşkilatı hizmet için var demiştik. Başkanımız, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımızla beraber ustalık dönemine inşallah beraber imza atacaklar. Bugün katılan herkese teşekkür ediyorum. İşte başarının sırrı bu birlik. Burada coşkunun daha fazlasını 30 Mart akşamı göreceğim. Buradan baktığımda 30 Martın akşamını görür gibi oldum” dedi.

MAKAM VE MEVKİLER GELİP GEÇİCİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’da, " Kocaeli'ye kazandırdığımız bütün güzelliklerin önünde ne var derseniz? Bizim kendi irademizle seçtiğimiz hükumetimiz var. Biz makam, mevki peşinde olmadık, olmayacağız. Makamlar mevkiler gelip geçicidir" ifadelerini kullandı.

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek Karabacak’ı tebrik ederek, “Partimiz kurulduğundan beri belediye başkanlığı yapan ağabeyimiz Şükrü Karabacak ile genel merkezimiz devam kararı aldı. Kendisini kutluyorum. Hayırlı olsun diliyorum” dedi. Civelek, “Önümüzde belediye meclis üyeliği seçimi var. Bu zor bir olay herkese Başbakanımızla çalışmak istiyor. Allah yardımcımız olsun. En uygunları seçip seçimlere beraber gireceğiz” diye konuştu.

ÖNCE KENDİLERİNE BAKSIN

" Büyükşehir Belediye Başkanımız ile Kocaeli'ye hizmetler gelirken Darıca'ya da bu hizmetler geldi" diyen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak konuşmasında şu ifadelere yer verdi:" Ama en önemlisi Türkiye'deki siyasi istikrarın uzun yıllar sürmesi, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve ekibinin bu ülkeyi iyi idare etmesinin neticesini biz burada gördük. Bizler Darıca'da 10 yıl içerisinde sahil düzenlemelerini yaptık. Yeni belediye hizmet binasını yaptık. Doğalgazın yüzde 95'ini tamamladık. Darıca'nın giriş ve çıkışlarını bitirdik. Tabiri caizse alt yapısıyla üst yapısıyla Darıca'nın altını üstüne getirdik. Bu kadro olduğu müddetçe, milletimizin bize desteği sürdüğü müddetçe, bizler milletimizin emrindeyiz. Bundan da büyük şeref duyuyoruz. Kocaeli'de, Darıca'da, Türkiye'de çok büyük işler olurken, başbakanımızda büyük hizmetler yaptı. Bu ülkede yolsuzluk var diye iddia edenler var. Bu ülkede yolsuzluk olduğunu iddia edenler kendilerine şöyle bir baksın. Yolsuzluğun ne olduğunu 2 binli yıllara girerken, 22 tane bankanın içini boşaltan daha iyi bilir. Onlar bizi kendilerine benzetmeye çalışıyorlar. Bu seçimlerden inşallah yüzde 60 oy alacağız. Bizler bu birlikteliğimizi koruduğumuz müddetçe sırtımız yere gelmez. Hep birlikte inşallah zafere 30 mart akşamında erişeceğiz"

 

Tören toplu fotoğraf çekimi ile son buldu