Darıca Gençlik Merkezi’nin yer teslimi yapıldı

  • 2014-02-05 12:17:17 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Darıca Gençlik Merkezi’nin yer teslimi yapıldı

Son yıllarda önemli projelerin merkezi haline gelen Darıca’da Gençlik Merkezi için imzalar atılarak yer teslimi yapıldı.Bu kapsamda Darıca Gençlik Merkezi yer teslimi Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Gençlik Hiz. ve Spor Müd. Hikmet Tatoğlu ve Yüklenici Firma Akboz Grup tarafından imzalanarak projeye start verildi.

  EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Darıca’ya bu önemli projenin kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Karabacak, bundan sonraki süreçte projenin bir an önce tamamlanarak hayata geçirilmesi için çalışmaların takipçisi olacaklarını ifade ederek,” görev süremiz boyunca gençlerimizi hayata hazırlama adına, bilgi evleri, DASYİS ve Eğitim Spor Kulübü olmak üzere bir çok önemli projeyi hayata geçirdik. Geleceğimiz olan gençlerimize, Gençlik Merkezi ile bir önemli proje daha kazandırıyoruz. İlçemize hayırlı olsun.” diyerek  düşüncelerini dile getirdi.

     NİTELİKLİ GENÇLER BU TESİSLERDE YETİŞECEK

 İhale bedeli 1,783.000 TL olan ve 300 iş günü içerisinde bitirilecek olan Gençlik Merkezi’nin  ,içerisinde bay ve bayanlar için sportif faaliyetlerin yapılabileceği  çok amaçlı salon, el sanatları atölyesi,derslik salonu,seminer odası ,zeka oyunları salonu ,el sanatları atölyesi öğretmenler odası, kafeterya ,el sanatlarının sergi ve satış salonları gibi bölümler bulunacak. Aynı zamanda gençlerin, eğitim, kültür, sosyal, spor, sanat alanlarında çeşitli eğitimler ve kurslar alabileceği önemli bir merkez olarak hizmet verecek.

 

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif