Kent Meydanına vergi ödeme merkezi

  • 2014-02-05 10:44:59 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kent Meydanına vergi ödeme merkezi

 Gebze Belediyesi’nin kent meydanında vatandaşa hizmet vereceği mali hizmetler vergi ödeme merkezinin açılışını meclis üyeleriyle birlikte yapan Başkan Köşker, “Bugün hizmete aldığımız ödeme merkezimizle vatandaşlarımız, belirli vergi ödeme dönemlerinde belediyemizin ana binasına gelmek zorunda kalmadan çarşıda en kısa sürede işlemlerini yapabilecek” dedi

 MECLİS ÜYELERİYLE

Gebze Belediyesi’nden vatandaşın işi kolaylaştıracak bir hizmet daha. Gebze Belediyesi kent meydanı kompleksi içerisinde Gelirler Müdürlüğü’ne bağlı ödeme merkezinin açılışını Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve meclis üyeleri birlikte yaptı. Gebze Kent Meydanı’nda bulunan Gebze Kültür Merkezi’nin bulunduğu bina içerisinde faaliyet gösterecek olan ödeme merkezinden belediye harçları, çevre ve temizlik gibi vergilerin ödemesi alınacak.

VATANDAŞA KOLAYLIK

 

Ödeme merkezinin açılışını meclis üyeleriyle birlikte yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker,  “Bugün hizmete aldığımız ödeme merkezimizle vatandaşlarımız, belirli vergi ödeme dönemlerinde belediyemizin ana binasına gelmek zorunda kalmadan çarşıda en kısa sürede işlemlerini yapabilecek. Merkez binamızdaki ödeme dönemlerinde oluşan yoğunluk da önemli derecede azalmış olacak. Gebze’mize hayırlı olsun” dedi. Gelirler müdürlüğünün kent meydanındaki ödeme merkezinde görevli 5 personel vatandaşlara hizmet verecek.