Yüzde 60 rekorunu kıracağım

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yüzde 60 rekorunu kıracağım

Yeniden aday gösterilerek 3’ncü döneme hazırlanan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde yüzde 60 oranında oy alacağını iddia etti. Başkan Karabacak yeni dönemde iddialı projelerle halkın huzuruna çıkacaklarını belirtti.

Darıca Sevgi Parkı sosyal tesislerinde düzenlenen basın toplantısında Ak Parti Darıca İlçe başkanı Muzaffer Bıyık ve  İl Yönetim Kurulu Üyesi Metin Gökçe’nin ardından söz alan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ta 12 aday adayı ile tatlı bir rekabet içinde olduklarını ancak kendi isminin çıktığını belirtti. Karabacak kazananın halk olacağının da altını çizdi. Seçim çalışmalarına ara vermeden sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar devam ettiğini söyleyen Başkan Karabacak, “artık seçime kilitlendik. Biz seçimden seçime hazırlanan parti değiliz.” Dedi.

 

Ben maratoncuyum

Önümüzdeki dönemde yapmayı planladıkları projeler için seçim beyannamesinin hazırlandığını bunu da bakan ve milletvekillerinin katılacağı toplantılarla açıklayacaklarını ifade eden Karabacak Darıca’nın marka ilçe olma yolunda hızla ilerlediklerinin altını çizdi. Konuşmasının sonunda basın mensuplarının sorularını da cevaplandıran Karabacak, 30 Mart’taki seçimde almayı hedefledikleri oy oranının yüzde 60 olduğunu ileri sürerek; “ben atletizmden gelmiş maratoncu başkan olarak rekor kırmaya geldim. Bu rekoru da yüzde 60’la kıracağım.” Şeklinde konuştu.