Sivaslılar Köşker’e gitti

  • 2014-01-29 12:37:36 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Sivaslılar Köşker’e gitti

Gebze Belediye Başkanı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker’e tebrik ziyaretleri sürüyor. Adaylık sonrası Başkan Köşker’e tebrik ziyaretleri çerçevesinde konuk olan Gebze Sivaslılar Derneği Başkanı Bahattin Zile ve yönetim kurulu üyeleri Köşker’e desteklerini sundu.

DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Gebze Kent Meydanı’nda bulunan makamda konuklarını Sivaslı konuklarını ağırlayan Başkan Köşker, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Başkan Köşker’e bundan sonraki çalışmalarında ve seçim mesaisinde başarılar dileyen Dernek Başkanı Bahattin Zile, “İç Anadolu’nun bağrında yetişmiş kıymetli başkanımız Sayın Adnan Köşker’e, Anadolu insanının, Sivaslıların desteğini kendisine sunmak üzere ziyaret ettik.

TEVECCÜH BİZİ MUTLU EDİYOR

Gebze’mizi hizmetleriyle daha yaşanabilir şehir haline getiren başkanımıza bundan sonraki çalışmalarında, seçimlerde başarılar dilerim. Rabbim yar ve yardımcısı olsun” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Toplumun hemen hemen tüm kesimlerinden destek ve ilgi görmek, bizleri ziyadesiyle memnun ve mutlu ediyor.

GEBZE BİR GÜL BAHÇESİ

 

81 vilayetin kültürünün kardeşçe harman olduğu bir gül bahçesi olan Gebze’mizin, marka şehir olabilmesi için bundan sonrada durmadan, dinlenmeden çalışacağız. Bu anlamlı desteklerinden ve ziyaretlerinden ötürü Sivaslı kardeşlerimize bir kez daha teşekkür ederim. Bizlere gösterilen bu ilgiye ve teveccühe layık olacağımız bir sonuçla 30 Mart’ta sandıktan muvaffakiyetle çıkağız inşallah” şeklinde konuştu.