Kenti hep birlikte yöneteceğiz

  • 2014-01-27 10:13:55 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kenti hep birlikte yöneteceğiz

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak beraberinde SKM Başkan ve yöneticileri, meclis üyeleri ve gençlik kollarıyla birlikte İstasyon Caddesi’ndeki esnafı ziyaret ederek  değişik konularla ilgili görüş alışverişinde bulunup, esnafın istek ve taleplerini dinledi.

Belirli periyotlar halinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde esnafın ve vatandaşın yoğun İlgisiyle karşılaşan Başkan Karabacak’a esnaf 3.dönem adaylığının hayırlı olması temennisinde bulunurken , Başkan Karabacak’ta  görev yaptıkları süre boyunca toplumun her kesiminden farklı insan gruplarıyla bir araya gelip ,vatandaşın kent yönetimine katılımını sağlamak amacıyla görüş alışverişinde bulunduklarının altını çizerek ,yeni dönemde de kenti hep birlikte yöneteceklerini söyledi.

ESNAFIMIZIN YÜZÜ GÜLÜYOR

 

Esnafın istek ve taleplerini dinleyen Başkan Karabacak, esnafa belediye olarak yasal çerçevede her türlü konuda yardımcı olma gayretinde olduklarını ifade ederken esnafın da günün şartlarına göre kendini sürekli yenileyerek iş hacmini artırabileceğini ifade etti. Darıca’da özellikle ana artellerde ticaret hacminin büyüdüğüne dikkat çeken Başkan Karabacak “ esnafımızın yüzü gülüyor, gelişen ilçemizde doğal olarak herkes bu büyümeden ve gelişimden payını alıyor. Esnafımız artık büyük düşünüyor, önümüzdeki dönemde esnafımızın yüzünü güldürecek yeni projelerle halkımızın karşısına çıkacağız.” diyerek yeni döneme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.