Çayırova'da Pavey ve Akar rüzgarı

  • 2014-01-24 05:58:30 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Çayırova'da Pavey ve Akar rüzgarı

CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Çayırova kadın kollarının düzenlediği toplantıya katıldı. Bir kafeteryada düzenlenen etkinlikte, yüzlerce vatandaş Şafak Pavey ve Haydar Akar’a yoğun bir sevgi gösterisinde bulundu. İki milletvekili de CHP’nin Çayırova adayı Timur Koç’u desteklediklerini ve güvendiklerini söylediler.

 

Yoğun bir katılımın olduğu toplantıda bir konuşma yapan Şafak Pavey, CHP Çayırova adayı Timur Koç’un projelerini incelediğini ve çok beğendiğini belirterek “Çayırova’da kendisiyle yarışan Timur Koç’un seçimi kazanacağına ve ilçeye güzel hizmetler vereceğine hiç kuşkum yok” diye konuştu. CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar da, hem Çayırova’da hem de Kocaeli’nde yerel seçimlerde başarıyla çıkacaklarını ifade ederek, “İnsanlarımızın AKP’ye oy vermeleri için hiçbir sebep yok, şehri yaşanmaz hale getirdiler” şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan CHP Çayırova adayı Timur Koç da, ilçe için yapmayı planladığı projeleri vatandaşlara anlattı. Toplantıya ilçe başkanı Rasim Meriç, kadın kolları başkanı Türkan Kılıç, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Gebze Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürümüz Levent Altun da, yazmış olduğu +18 kitabını Şafak Pavey’e de hediye etti. Kitapta kendisiyle ilgili bölüm olduğunu öğrenen Pavey, çok mutlu olduğunu belirterek Altun’a teşekkür etti.