Yılmaz tempoyu artırıyor

  • 2014-01-22 10:10:34 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yılmaz tempoyu artırıyor

 

CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Yakup Yılmaz, uzun yıllar Gebze Belediyesinde mezarlıklar Müdürü, hesap işleri Müdür ve Belediye başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuş olmasından dolayı, tüm mahallelerde yakından tanınmanın avantajı ile herkes ile sıcak ilişkiler kuruyor.

 

Dün gün boyu Köşklüçeşme mahallesinin esnafını İlçe başkanı Sedat Tatar ile ziyaret eden Yakup Yılmaz, esnafların yoğun ilgisi ile karşılandı. Çoğu esnaf ona “Bizim Yakup” diye  sarılarak karşıladı. Yılmaz’a çok sayıda meclis üyesi aday adayı da eşlik etti.

 

 

 

HERŞEY VAR AMA YERİMİZDE SAYIYORUZ

 

 

 

Yılmaz, Köşklüçeşme esnafına sabırlı, seviyeli, ve hoşgörülü bir şekilde projelerini anlattı. Yılmaz, “her belediye başkanı iyi hizmetler yapmak ister. Gebze Belediyesi yönetimi de elbette bunun için yola çıktı ancak halkın önüne konulan 41 projeden üç-beşi ancak yapılabildi. İsabetli ve büyük projeler gerçekleştirilemedi. Gebze ekonomik ve insan  potansiyeli, coğrafi konumu, ekonomik gelirleri nedeniyle çekim merkezi olabilecek bir konumda olmasına rağmen, hala büyük sorunlarla boğuşan bir kent. Anadolu için sanayi kenti olduğu için bir çekim merkezi ama bir yaşam kalitesi sunan çekim merkezi olamadı. Halk yönetime katılamadı. Esnaflara şemsiye olunamadı. İşte biz bunun için yola çıktık. Halkımız onay verirse, Gebze için yeni bir dönem başlatacağız” dedi.

 

Devlet  ve Büyükşehir yatırımlarının da gerekli düzeyde olmadığına dikkat çeken Yılmaz, Gebze’nin çehresini değiştirmek için tüm vatandaşlardan destek beklediğini söyledi.