Başkanlar tebrikleri kabul ediyor

  • 2014-01-22 09:41:04 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkanlar tebrikleri kabul ediyor

 

Aylardır meraklı bekleyişin ardından belediye başkan adaylarının isimlerinin açıklanmasının ardından yeniden aday gösterilen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak tebrikleri kabul etmeye devam ediyor.

 

 

 

Esnaf , Köşker’i

 

bağrına bastı

 

 

 

 

 

Belediye başkanlığı ikinci dönem için AK Parti tarafından aday gösterilen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i kutlayan çarşı esnafı, Köşker’i bir kez daha bağrına bastı

 

 

 

 

 

Başkan Köşker’i çarşı esnafı bağrına bastı. Göreve geldiği günden bugüne kadar her zaman halkın arasında olan, sorunları yerinde tespit ederek vatandaşlarla birlikte çözüm üreten Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, esnafları da unutmuyor. Her gün sabah ezanıyla günlük mesaisine başlayan Başkan Köşker, esnaf ziyaretleri yaparak belediye geliyor. Sabahın erken saatlerinde esnafları tek tek dolaşarak hayırlı işler dileyen Başkan Köşker, sabah çayını da esnaflarla birlikte içiyor. Belediye başkanlığı ikinci dönem için AK Parti tarafından aday gösterilen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i kutlayan çarşı esnafı, Köşker’i bir kez daha bağrına bastı.

 

BİRLİKTE YENİ PROJELERE

 

Köşker’in halkın içinden gelen bir aday olduğu konusunda hemfikir olan esnaflardan gördüğü ilgi ve desteğin ilk günkü gibi olmasının gurur vesilesi olduğunu dile getiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker; ikinci dönemde de Gebze’yi kalkındıracak projelere el birliğiyle imza atacaklarını söyledi. Köşker, “Esnafımızın her zaman hizmetinde ve yanında olduk. Bundan sonra da olacağız. Değerli esnaf kardeşlerimizin duaları ve destekleriyle hizmetlere imza attık. Gebze’mizi marka şehir yapacak çalışmalara bundan sonra el ele vererek sizlerin desteğiyle imza atacağız inşallah” dedi.

 

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

 

--------------------------------

 

DARICA'DA BİRLİK VE BERABERLİK HAKİM

 

 

 

                30 Mart 2014 te yapılacak olan yerel seçimler öncesi Ak Parti’de ilçe belediye başkan adayları belli olurken,Darıca’da 3.kez Belediye Başkan Adayı olan Şükrü Karabacak’a parti içinden tam destek geldi.Ak Parti aday adayları  gerek telefon mesajları ve gerekse sosyal medyadan birlik mesajları verirken , Ak Parti Haftalık İlçe Toplantısı’nda da Karabacak’a destek mesajları verildi.

 

 

 

                BIYIK’TAN TEBRİK VE TEŞEKKÜR

 

 

 

                Toplantıda aday adaylığı sürecinde son derece güzel bir yarış sergilendiğine dikkat çekerek tüm aday adaylarına teşekkür eden Muzaffer Bıyık, “bundan sonra da 30 Mart seçimlerine kadar bütün parti teşkilatlarımız birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını sürdürerek  genel seçimlerde almış olduğumuz yüzde 56’nın üzerine çıkacağımızdan şüphemiz yoktur.Yeniden belediye başkan adayımız olan Şükrü Bey’i tebrik ediyoruz.Hep birlikte yeni dönemde de ilçemizde güzel işlere imza atacağız.” derken  Başkan Karabacak’ta “Ak Parti ailemize şahsıma göstermiş oldukları teveccühten dolayı teşekkür ediyorum.Başbakanımıza layık olmak için gece gündüz çalışacağız.Tüm teşkilatlarımızla birlikte 30 Mart’ta  yeniden Ak Parti’yi  iktidara taıyacağız.” diyerek bu süreçte kendisine destek olan herkese teşekkür etti.