Herkese teşekkür etti

  • 2014-01-21 11:37:40 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Herkese teşekkür etti

 

Adaylığı açıklanan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, isminin açıklanmasının ardından teşekkür mesajı yayınladı. Başkan Karabacak mesajında şu görüşlere yer verdi; “10 yıldır “Hizmet Gönül İşidir” düsturuyla görev yaptığımız Darıca’da, partimiz tarafından şahsım bir dönem daha Belediye Başkan Adayı olarak belirlenmiştir.

 

Aday adaylığı süresince partimizin ilkelerine uygun bir şekilde diğer 11 aday adayı arkadaşımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürdük.Gelinen noktada Başbakanımız ve yetkili kurullarımız tarafından görev şahsıma verilmiştir.

 

Öncelikle bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen herkese teşekkürü bir borç bilirim.Bilinmesini isterim ki aday adaylığı süreci boyunca birlikte çalışmalar yürüttüğümüz aday adayı arkadaşlarımız başta olmak üzere , İlçe Başkanımız , İlçe Yönetimimiz,Kadın ve Gençlik Kollarımız , Mahalle Teşkilatlarımız ve  tüm Ak Parti ailesiyle birlikte seçimlere kadar gece gündüz demeden çalışarak hedeflediğimiz yüzde 60 oy oranını yakalayacağımıza şüphemiz yoktur. Bu duygu ve düşüncelerle 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinin ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

 

Şükrü KARABACAK

 

Darıca Belediye Başkanı