Gebzeli gönüllü gençler YILMAZ!

  • 2014-01-17 10:20:55 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gebzeli gönüllü gençler YILMAZ!

CHP Gebze belediye başkan adayı Yakup Yılmaz’a sürpriz destek geldi. Nalan Helvacı öncülüğünde bir grup Gebzeli gönüllü genç, Yakup Yılmaz’ı desteklemek için çalışma başlattı. Bu çalışmayla ilgili bilgi vermek için önceki akşam Eskihisar’da bir çay bahçesinde toplantı yapan gönüllü gençler, toplantıya Yakup Yılmaz’ı da davet ettiler.

Gebzeli gönüllü gençler, Yakup Yılmaz’a inandıklarını belirterek, “Yakup Yılmaz Gebze’nin içinden gelen, Gebze’nin yetiştirdiği bir isim. Gebze’nin sorunlarını ve çözümünü iyi biliyor. Biz kendisine güveniyoruz ve Gebze’nin sorunlarını çözeceği konusunda hemfikiriz. Bu nedenle kendisini destekleyerek, kazanması için elimizden gelen çalışmayı yapacağız” dediler.

Yaklaşık 50 kişilik bir grup olarak, seçime kadar yoğun bir tempo ile çalışacaklarını dile getiren Gebzeli Gönüllü Gençler, gerekirse kapı kapı gezerek Yakup Yılmaz’a oy isteyeceklerini söylediler.

Toplantıda gençlerle görüş alışverişinde bulunan CHP Gebze belediye başkan adayı Yakup Yılmaz da gençlere çok teşekkür ederek, “Gücümüze güç katıyorsunuz. Çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. 30 Mart’taki yerel seçimleri kazanarak CHP bayrağını Gebze belediyesine dikeceğiz” şeklinde konuştu.