“ÖNCE EV SONRA KOMŞU”

  • 2014-01-17 08:57:13 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
“ÖNCE EV SONRA KOMŞU”

 

CHP Darıca Belediye başkanı Cengiz Hamşioğlu, seçim çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.  Hamşioğlu, CHP İlçe Başkanı Selman Kösali ile birlikte bir taraftan tüm mahallelerde esnaf, dernek ziyaretlerini ve komşuların toplanmasıyla ev toplantılarını sürdürürken, diğer taraftan da parti içi bilgilendirme ve parti üyelerini çalışmasını sağlama çalışmalarını da ihmal etmiyor.

Önceki gün Cumhuriyet mahallesi CHP mahalle temsilcileri ve üyeleriyle değerlendirme toplantısı yapan Hamşioğlu, dün de Darıca Başlarbaşı temsilcileriyle bir araya geldi.

Hamşioğlu öncelikle temsilciler ve çalışma ekiplerinden Bağlarbaşı’ndaki  seçim çalışmalarının eksikleri ve  yapılması gereken çalışmaları değerlendirmelerini istedi.

Parti konferans salonunda ilçe başkanı Selman Kösali’nin açılış konuşması ile başlayan toplantıda konuşan CHP Adayı Cengiz Hamşioğlu, “İyi ve örgütlü bir gücümüz var. Bu gücü tam kapasite ve doğru bir şekilde harekete geçirebilirsek, çok daha başarılı sonuçlar alabiliriz. Hiç kimse görev beklememelidir. Hepiniz birer Hamşioğlu’sunuz. Her üyemiz önce aile içinden başlamalıdır oy depolamaya. Çünkü seçim oy ve matematik hesabıdır. Sonra,  komşularımızdan başlamalıyız. Eğer akrabalarımızı ve komşumuzu ikna edemezsek, başarılı değiliz demektir. İkna etmekte yetmez. Seçim günü de her bir oyumuzun değerini bilerek takip etmeliyiz” dedi.

eçim başarısının bireysel çalışmalarla başarılı olamayacağını da vurgulayan Hamşioğlu, tüm üyelerin seberberlik içinde olması gerektiğine dikkat çekti. Hamşioğlu, toplantı sonunda gösterdikleri ilgi ve  verdikleri emek için parti üyelerine teşekkür etti.