Mahalle ziyaretlerine devam

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Mahalle ziyaretlerine devam

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Ulus sakinlerine akşam çayına konuk oldu. Ulus’ta esnaf ziyaretleri yapan Başkan Köşker, dert dinledi, belediye hizmetlerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den Ulus turu. Başkan Köşker Ulus sakinlerine akşam çayına konuk oldu. Yoğun hizmet ve ziyaretçi trafiğine rağmen mesaisinin büyük bir bölümü vatandaşların arasında geçiren Başkan Köşker mahalle gezilerine ara vermeden devam ediyor. Mahallelerdeki yapılan belediye çalışmalarını ve projelerini, yaptığı çat-kapı ziyaretlerle yakından takip eden Başkan Köşker önceki akşam Ulus Mahallesi’ndeydi.

 

VATANDAŞ GÖRÜŞÜ

 

Hizmetlerin asıl sahipleri olan mahalle sakinlerinin görüşleri alınarak son şeklinin verildiğini belirten Köşker, “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar, yapılan her çalışmada ve hizmette vatandaşımızın görüşleri ve onların önceden belirlenen ihtiyaçları var. Sürekli halkımızla iç içeyiz. Hem çalışmaları denetliyoruz hem de onların sorunlarını yerinde dinliyoruz, birlikte çözüm üretiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

ESNAFA HAYIRLI İŞLER

 

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı ve ilçe yöneticileriyle birlikte Ulus Mahallesi’ne konuk olan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, bölgede bulunan esnafları ve kıraathaneleri de ziyaret etti. Akşam çayını Ulus sakinleri ve bölge esnaflarıyla birlikte içen Başkan Köşker daha sonra, AK Parti Ulus Mahalle teşkilatına geçti.

 

HİZMET GÖTÜRÜYORUZ

 

Burada düzenlenen istişare toplantısına katılan Başkan Köşker, teşkilatların yapılan çalışmaların takibi ve bölge sakinlerine anlatılması noktasında önemli işlevlerinin olduğunu vurguladı. “Mahallelerimize birlikte hizmet götürüyoruz” diyen Başkan Köşker, teşkilat mensuplarına seçim çalışmalarında başarılar diledi.