Kazanan dostluk oldu

  • 2013-12-30 08:25:50 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kazanan dostluk oldu

 

Gebze Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen ‘Gelin Spor Yapalım Kazanan Dostluk Olsun’ etkinliğine katılan Gebzeli çocuklar ve gençler spor dolu saatler geçirdi.Gençleri ve çocukları yalnız bırakmayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Spor kötülüklerin ve kötü alışkanlıkların düşmanıdır. Spora hizmet edecek her türlü çalışmaya desteğimiz sürecek” dedi

 

MEYDANA DEV SPOR ALANI

 

Gebze’ye yakışan spor etkinliği. Gebze Belediyesi ve İlçe Spor Müdürlüğü işbirliğinde Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen ‘Gelin Spor Yapalım Kazanan Dostluk Olsun’ etkinliği Gebzeli gençleri ve çocukları buluşturdu. Gebze Cumhuriyet Meydanı’na kurulan spor alanında sporun büyülü dünyasıyla tanışma ve spor yapma fırsatı bulan Gebzeli çocukları Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra İl Gençlik Spor Müdürü Muzaffer Çintimar, İlçe Spor Müdürü Mücahit Sak, KASK Başkanı Murat Aydın, belediye başkan yardımcıları ve veliler de yalnız bırakmadı. Spor sonrası öğrencilere bin adet sütün dağıtıldığı etkinlikte selamlama konuşması yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, asli belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlere her zaman destek olduklarının altını çizdi.

 

SPOR KÖTÜLÜKLERİN DÜŞMANI

 

“Spor kötülüklerin ve kötü alışkanlıkların düşmanıdır” diyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Çocuklarımızı sokaklardaki kötülüklerden, kötü alışkanlıklardan spor yapmalarını sağlayarak, bir spor dalıyla meşgul olmalarının önünü açarak koruyabiliriz. Kentimizde bu tür çocuklarımıza sporu sevdirecek her türlü etkinliğin merkezinde olduk, destekçisi olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Belediyemizin yaz spor okulunda da çocuklarımızın yaz aylarını sporla haşır neşir olmalarını sağlıyoruz. Spora hizmet edecek her türlü çalışmaya desteğimiz sürecek. Bu güzel güne destek veren herkesi kutlarım. Evlatlarımıza iyi eğlenceler dilerim” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından basket sahasına geçen protokol üyeleri ve çocuklar birlikte spor yaptı.