Başarının altında onların da imzası var

  • 2013-12-17 11:58:57 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başarının altında onların da imzası var

 

Personeliyle bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Başarımızın altında sizlerin emeği ve imzası var. Birlikte ahenk içinde çalışıyoruz. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Başkan Köşker, “Çalışanlarımızla aile bağları gibi birbirimize bağlıyız. İnşallah bu birlikteliğimiz ve  Gebze’de yaşanan değişim devam edecek” dedi.

 

Gebze Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Halkla İlişkiler ve Motivasyon, Film Okuma” konulu seminer Gebze Kent Meydanı Kültür Salonu’nda yapıldı. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yardımcıları ile birlikte katıldığı seminere belediye personeli büyük ilgi gösterdi.

 

BAŞARININ ALTINDA SİZLERİN İMZASI VAR

 

Oldukça ilgi çeken ve dikkatle dinlenen semineri Fatih Üniversitesi Sema Uygulama ve Araştırma Hastanesi Pskiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Vedat Bilgiç verdi.  Bazı çalışanlar seminere eşleriyle birlikte katıldı. Seminerin açılışında konuşan Başkan Köşker, belediye hizmetlerine ilişkin vatandaş memnuniyetinin yüksek çıkmasında en büyük payın belediye personeline ait olduğunu söyledi. Köşker, “Gerek kamuoyu anketlerinde, gerekse Gebze sokaklarında yaptığım görüşmelerde vatandaş memnuniyeti hep yüksek çıkıyor. Bu başarının altında sizler varsınız. Sizlerin emeği ve imzası var. Birlikte ahenk içinde çalışmamızın payı var. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

SEVGİYLE BÜYÜYEN BİR ŞEHİR

 

Başkan Köşker, göreve geldikleri tarihten beri personelin gerek teknik, gerekse vatandaşla sağlıklı iletişim kurmaları için eğitim programlarına büyük önem verdiklerini söyledi. Seminer salonuna çarşı esnafını ziyaret ederek geldiğini belirten Başkan Köşker, “Bu salona gelmeden önce esnafın ve vatandaşlarımızın arasındaydım. Onların kanaatlerini, hizmetlerimizle ilgili görüşlerini aldım. Hamdolsun memnuniyet düzeyi oldukça yüksek. Bu başarı sizlerle birlikte ahenk içinde çalışmamızın neticesidir. Sizlerden vatandaşla iletişiminizde daha hassas olmanızı rica ediyorum. Bize nasıl davranılmasını istiyorsak vatandaşımıza da öyle davranalım. Bizler “Gebze sevgiyle büyüyen bir şehir olacak” diye vatandaşımıza söz verdik. Söz verdiğimiz hedefe doğru hızla ilerliyoruz. Allah bu birlikteliğimizi bozmasın” diye konuştu.