Oynanan futboldan memnun

  • 2019-08-05 10:14:34 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Oynanan futboldan memnun

TFF 3.Lig temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği hazırlıklarını Afyon’da sürdürüyor. Teknik Direktör Özgür Vurur yönetiminde antreman ve hazırlık maçlarıyla yeni sezona hazırlanan sarı yeşilliler de Kulüp Başkanı Arif Gülen, 2-1 galip geldikleri Sivas Belediyespor maçında takımını yalnız bırakmadı. Gülen, maç öncesi teknik heyet ve futbolcularla toplantı yaptı. Gülen maç sonu gerek alınan galibiyetten gerekse de oynanan futboldan memnun olduğunu ifade ederek genç oyunculardan oluşan takımın yeni sezonda başarılı sonuçlar alacağının sinyallerini verdiğini söyledi.

10 Gün sürecek Afyon kampında güç depolayıp, yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak isteyen Darıca GB, kampı bol hazırlık maçıyla sürdürüyor. Darıca GB Teknik Patronu Özgür Vurur, Afyon kampında özellikle hazırlık maçlarına büyük önem veriyor ve bu maçlarda ki performanslarına göre lig kadrosunu oluşturacak.

Kampta bulunan oyunculardan en ideal kadroyu oluşturmak için çalışma yürüten Darıca GB, eksik noktalara yetenekli isimler katmak içinde uğraş veriyor. Temsilcimiz özellikle kaliteli bir golcüyü bir an önce kadrosuna dahil etmek için büyük çaba sarf ediyor. Afyon kampını Cuma günü tamamlayacak olan Darıca GB, önümüzdeki hafta sonunu izin yaparak geçirecek. Bayramdan sonra ise kendi tesislerinde yeni sezonun hazırlıklarını sürdürecek. Temsilcimiz, sahasında ki çalışmalarda da 2 yada 3 hazırlık maçı yapacak.