Köşker CHP’lilerle biraraya geldi

  • 2013-12-10 10:46:57 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Köşker CHP’lilerle biraraya geldi

 

CHP İlçe Başkanı Sedat Tatar ve başkan adayı Yakup Yılmaz’ı makamında ağırlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Siyaset ayırmadan otak paydamız olan kentimiz, Gebze’mizin her ferdi için hizmet etme gayretinde olduk” dedi

 

 TATAR’DAN TEŞEKKÜR

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gebze İlçe Başkanı Sedat Tatar ve başkan adayı Yakup Yılmaz, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti. Başkanlık makamında konuklarını ağırlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Protokol ziyaretleri kapsamında Başkan Köşker’e nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade eden CHP İlçe Başkanı Sedat Tatar, “Bugüne kadar Gebze’mize kazandırdığınız hizmetlerden dolayı müteşekkiriz. Kentimizde siyaset yapıyoruz. Yeri geldiğinde eleştirilerimiz oldu. Siz de bu noktada nezaket gösterdiniz. Bu nedenle teşekkür ediyoruz. Hepimizin ortak gayesi Gebze’mizi nasıl daha yaşanabilir bir kent haline getirebilirizdir. Seçim dönemi Gebze’mize ve halkımıza hayırlı olsun” dedi.

 

BİR HİZMET YARIŞIDIR 

 

Tatar’ın ardından kısa bir konuşma yapan CHP başkan adayı Yakup Yılmaz ise, “Doğduğum yere hizmetin ardından doyduğum yer olan Gebze’ye hizmet etmek için göreve talip oldum. Gebze’de barışın, huzurun, sevginin hakim olması için önemli katkılarınız ve hizmetleriniz oldu.  Bu bir hizmet yarışıdır. Önümüzdeki seçim döneminin bizlere ve kentimize yakışır bir şekilde centilmence ve kardeş geçeceğinden şüphem yok. Sizlere de başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

ORTAK PAYDA GEBZE!

 

Konuklarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “4,5 yıldan buyana belediye başkanlığı görevimi sürdürüyorum. Siyaset ayırmadan otak paydamız olan kentimiz, Gebze’mizin her ferdi için hizmet etme gayretinde olduk. Güzel hizmet etmek adına birlik ve beraberliğimizi güçlü tuttuk. Her platformda ifade ederim. Gebze’de siyaset farklıdır.

 

KAZANAN GEBZE OLACAK!

 

Kavgadan, kırgınlıklardan, küslüklerden uzak siyaset anlayışıyla Gebze’mizde çalışmalar yapıldı, yapılıyor. Bu uyumu meclisimizde bulunan 8 CHP’li üyemizle de gösterdik. Uyum içerisinde, şeffaflık temel ilkesinde kentimize hizmet ürettik. Önümüzdeki seçim döneminde de ümit ediyorum ki; bu uyum ve kardeşlik ortamı devam edecektir. Kazanan Gebze’miz olacaktır. Yakup kardeşimize çıktığı bu yolda başarılar dilerim. Ziyaretinizden ötürü bir defa daha teşekkürlerimi sunarım” dedi.