Hakan Altıparmak, Gezi'den etkilendi aday adayı oldu

  • 2013-12-08 07:48:41 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Hakan Altıparmak, Gezi'den etkilendi aday adayı oldu

CHP Darıca Gençlik Kolları başkanı Hakan Altıparmak, belediye meclis üyeliği aday adaylığında Gezi sürecinin etkili olduğunu söyledi. Gazetemizin Yazı İşleri müdürü Levent Altun’a aday adaylığıyla ilgili bilgi veren Hakan Altıparmak, “Gezi sürecinde gençler ön plandaydı. Haksızlıklara ve zulme karşı hep beraber karşı koydular. Siyasette de yeni yüzlerin olması gerektiğini düşünüyorum. Gençler kendini siyasette daha fazla göstermeli, bu ülke için daha fazla sorumluluk almalı” şeklinde konuştu.

Aynı gençlik kollarında görev yaptığı Günay Köse ve Gökhan Aktaş ile birlikte belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurusu yaptıklarını söyleyen Hakan Altıparmak, gençler olarak hem partilerine güç katmayı hem de Darıca’da CHP’yi birinci parti yapmak için ellerinden gelen çalışmayı yapacaklarını ifade etti.

Darıca’nın çok kötü yönetildiğini söyleyen Altıparmak, “Adayımız Cengiz Hamşioğlu, yönetimimiz ve tüm partililerimiz bu seçimlere çok çalışacağız ve Darıca’yı bu kötü yönetimden kurtaracağız. Darıca’ya yeniden sosyal demokrat belediyecilik anlayışını getireceğiz” şeklinde konuştu.