Gazeteciler öğrencilerle buluştu

  • 2019-05-24 08:44:36 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gazeteciler  öğrencilerle buluştu

GTO’nun ev sahipliğinde Oda Başkanı Nail Çiler’in moderatörlüğünü yaptığı  ‘yerelden genele’ konulu panele gazeteciler; İsa Turhan, Erol Polat, Levent Altun ve Mustafa Arslan katıldı. Büşra Kaya ve Mesut Işık’ta fotoğraf sergileri ile programa dair notlar düştü.

 ÇİLER’DEN TAVSİYELER

Gebze Ticaret Odası (GTO) Meclis Salonu’nda yapılan, ‘yerelden genele’ başlıklı panelde gençlerle birlikte olan ve paneli yöneten GTO Başkanı Nail Çiler, Odanın faaliyetlerini anlatarak, Gebze’ye dair çarpıcı bilgiler verdi. Çiler, Gebze’nin 71 Vilayetten büyük olduğunun altını çizerek, gençlere Gebze kentine sahip çıkmaları ve Gebzelilik bilinci ile hareket etmeleri tasfiyesinde bulundu. Gençlerin de Çiler’e ilgisi büyük oldu.

 ANILARINI PAYLAŞTILAR

Usta gazetecilerinin konuk olduğu panelde, İsa Turhan, Erol Polat, Levent Altun ve Mustafa Arslan, gazetecilik anılarını anlatarak, Gebze bölgesinin dünden bugüne gelişimine ışık tuttular. Meclis Salonu’nun tıklım tıklım dolduğu panelin soru-cevap bölümünde de gazeteciler, gençlerin sorularını samimiyetle cevapladı.