Başkan Büyükgöz görevi devraldı

  • 2019-04-05 07:23:04 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan Büyükgöz görevi devraldı

31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı olarak Gebze Belediye Başkanı seçilen Zinnur Büyükgöz Gebze Belediyesi merkez binasında gerçekleşen devir teslim töreni ile görevi eski Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den teslim aldı.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Yaratılanı severiz yaratandan ötürü minvaliyle Gebzemizde yaşayan yaklaşık 400 bin vatandaşımızın belediye başkanı olacağım. Gönüller yapmaya geliyoruz. Haydi Bismillah” dedi.

Başkanlık makamında eski Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den Başkanlık mührünü teslim alan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz,”Allah bu güne kadar hizmet üretmiş, taş üstüne taş koymuş herkesten razı olsun. Rabbim hak, hukuk ve adaletten ayırmasın.” dedi. Devir teslim törenin ikinci ayağı olarak merkez bina önünde gerçekleşen törende Milliyetçi Hareket Partisi Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar gerçekleştirdikleri teşekkür konuşmalarında 31 Mart seçimlerinde verdikleri destekler için Gebzelilere teşekkür etti.

KÖŞKER HELALLİK İSTEDİ

Veda konuşması gerçekleştiren eski Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Bu tür görevler hizmet makamlarıdır. İki dönem bu hizmeti en iyi şekilde yapmaya çalıştık ve bu gün görevi Zinnur Başkan’a devrediyoruz. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Sizlerden de haklarını helal etmenizi diliyorum. Bizden yana hakkımız varsa helal olsun” dedi.