Haydi Gebzeliler bu film kaçmaz

  • 2019-03-28 11:10:58 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Haydi Gebzeliler bu film kaçmaz

Gebzeli oyuncu Burak Ergün’ün başrol oynadığı ‘Şeytan Oyunu’ isimli film yarın tüm Türkiye’de 64 ayrı noktada vizyona giriyor. Ergün, Gebze Center AVM’nin yanı sıra İzmit ve Derince’de de gösterime girecek filme tüm Gebzelileri davet etti.

Üniversitede oyunculuk bölümünden mezun olan Burak Ergün, Kurtlar Vadisi, Kösem Sultan, Arka Sokaklar, Kırgın Çiçekler dizilerinde de rol aldı. Müjdat Gezen Kültür Merkezi, Mint Akademi ve Kartal sanat tiyatrolarında da oyunculuk yapan 33 yaşındaki Burak Ergün, filmin vizyona girecek olmasının heyecan ve mutluluk verici olduğunu söyledi.

 

GERİLİM FİLMİ SEVENLER İÇİN

 

Kadir Genç’in yönetmenliğini yaptığı Şeytan Oyunu filmi gerilim türüne ilgi duyanların ilgisini çekecek cinsten. Filmin başrolünü Burak Ergün, Neslişah Ertürk, Demet Karadayı ve Niyazi Ayaydın paylaşıyor. Burak Ergün, başrol oynadığı bir diğer film olan İstasyon’un da bu yılın Temmuz ya da Ağustos aylarında vizyona gireceğini söyledi.

 

FİLMİN KONUSU

 

İki arkadaş olan Kaan (Burak Ergün) ve Su (Neslişah Ertürk) , bir gece Kaan ’ın evinde esrarengiz bir kitap bulurlar. Kitabın sayfalarının arasında bir define haritası vardır. Haritanın gösterdiği defineyi bulmak için yola koyulurlar. Zamanında Kaan’ın dedesi ile bu defineyi uzun yıllar aramış fakat başaramamış Fikret Çavuş’u bulurlar. Fikret Çavuş onlara bu haritanın lanetli olduğunu söyleyip uzak durmalarını ister. Ancak Kaan ve Su bu uyarıyı dikkate almadan definenin peşine düştükleri bu yolda onları kötü sürprizler beklemektedir.