Höbek, Sivaslıları Çiftçi ile buluşturdu

  • 2019-03-22 08:04:58 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Höbek, Sivaslıları Çiftçi ile buluşturdu

 Dr. Hakan Höbek, Sivaslı hemşerilerini AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi ile buluşturdu. Sivaslılar, buluşmaya büyük ilgi gösterdi

 AK Parti'nin önemli isimlerinden, Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek seçim sürecinde büyük organizasyonlara imza atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta İyilik Kervanı üyesi 250 kişiyi AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz ile bir araya getiren Dr. Hakan Höbek, bu kez hemşerilerini Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi ile buluşturdu. Programa katılım son derece yüksekti. Sivaslılar, projelerini kendilerine anlatan Bünyamin Çiftçi'ye tam desteklerini iletti.

YAZICIOĞLU İLE BAŞLADI

Toplantıyı organize eden Dr. Hakan Höbek ise sözlerine merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu anarak başladı. Höbek, "Projelerine baktığımız, Bünyamin başkanımızın ne kadar vizyoner olduğunu göreceksiniz. Kendilerine başarılar diliyorum. Aynı zamanda meclis üye adayı olan hemşerilerim Burak Fidan, Mehmet Toprak ve Emine Otlu'ya da başarılar diliyorum" dedi. Hemşerilerinden, Bünyamin Çiftçi için destek isteyen Hakan Höbek, "Önümüzde son derece önemli bir seçim var. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde 17 yılda neler yaptığımızı gördünüz. Sandığa da bu değişimi, gelişimi göz önünde bulundurarak gitmenizi istiyorum.

SİZE GÜVENİYORUM

Türkiye'nin gelişimini istemeyen küresel güçler, ne yazık ki ülkemizin birlik ve beraberliğini ortadan kaldırmak için mücadele veriyor. İşte, yıllardır dile getirdiğimiz beka sorunu da budur. Beka; Bugüne kadar kazandığımız tüm kazanımların bir anda elimizden kayıp gitmesi demek. Türkiye olarak önemli bir süreçten geçiyoruz. 17 yılın kazanımlarını milletimizden almak isteyenlere en iyi cevabı sandıkta vereceğinize inanıyorum. Bu konuda sizlere güvenim tamdır" ifadesini kullandı.