Sizinle gurur duyuyoruz

  • 2019-03-20 09:24:39 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Sizinle gurur duyuyoruz

 Türkiye’de ilk kez bir sporcuyu bünyesine katan İsveçli kökenli WESPORT Menajerlik firması Togan Tokaç ile 3 yıllık anlaşma imzaladı. Daha öncede Wilson ile marka sponsorluk anlaşması yapan Tokaç’ın bu büyük başarısını Gebze Tenis Kulübü düzenlediği toplantıda protokol ve kamuyu ile paylaştı.

PROTOKOLDEN ÖVGÜ DOLU SÖZLER

 Gebze’yi tenis sporu ile tanıştıran GTK kısa sürede büyük başarılara imza atarak bölgemizi ve ülkemizi dünya klasmanın da başarı ile temsil etmeye başladı. Her geçen süreçte başarılarına başarılar katan Gebze Tenis Spor kulübü bu başarılarını protokol ve kamuoyu ile paylaştı. Niss Restaurantta gerçekleşen kahvaltılı basın toplantısana Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen, Gebze Emniyet Müdürü Murat Şeker, Gebze Ak Parti İlçe Başkanı İrfan Ayar, Gebze Belediyesi Ak Parti belediye başkan adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze İlçe başkanı Gökhan Yavaşer, Milli takım sporcuları, milli antrenörler, sponsorlar ve sporcu aileleri katılım gösterdi.

TOKAÇ: YILMADAN ÇALIŞTIK

Gebze Tenis Spor kulübü yönetim kurulu başkanı Ali Tokaç “Gebze’ye böylesine başarılı, üreten bir kurum kazandırmanın haklı gururunu yaşıyorum, yaşatıyoruz. İlk milli sporcumuz Betina Tokaç elde ettiği başarılara, ülke genelinde yakaladığı ivmeye rağmen hak ettiği değeri ilgiyi Gebze’mizde göremedi. Buna rağmen hiç yılmadık. Hep çalıştık, başarılarımızın üzerine hep yenilerini ekledik. Ve şuan Türkiye’nin tenis sporun da bir numarasıyız. Bugün burada da ülkemize tenis sporunda ilkleri yaşatan bir kulüp olarak karşınızdayız. Daha önce Wilson firması ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Milli sporcumuz Togan Tokaç, İsveç kökenli Dünya çapında sporculara menajerlik yapan WESPORT ilk kez bir Türk sporcusuna 3 yıllık mukavale imzaladı. Bu sporcumuz aynı zamanda Türkiye’yi Olimpik sporlarında temsil etme hakkı elde etti. Yine Atakan Karahan Türkiye’de tenis sporunda yıldızı parlayan bir sporcumuz. Ve bu yetenekli sporcularımız gibi daha alt yapımızda sırasını bekleyen yüzlerce coçuğumuz yer alıyor. Sizlerden tek isteğimiz beklentimiz ülkemizin bu yetenekli evlatlarına gerekli desteği sunmanızdır” dedi.