Dikkat! Bakan geliyor!

  • 2013-11-22 11:27:09 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Dikkat! Bakan geliyor!

 

Bir dizi program için Gebze’ye gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gebze Kent Meydanı’nda incelemelerde bulundu. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Bakan Yılmaz’a meydan hakkında bilgi verdi

 

BAKAN YILMAZ MEYDANI GEZDİ

 

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gebze Kent Meydanı’nı inceledi. Bir dizi program ve konferansa katılmak üzere Gebze’ye gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gebze Kent Meydanı’nda da incelemelerde bulundu. KOBİ’lere ilişkin düzenlenen konferansın ardından Gebze Kent Meydanı’na Kocaeli Valisi Ercan Topaca ile birlikte gelen Bakan Yılmaz’ı Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz birlikte karşıladı.

 

KÖŞKER BAKAN’A MEYDANI TANITTI

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Kent Meydanı hakkında Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’a bilgi verdi. Meydan hakkında Başkan Köşker’den brifing alan Kalkınma Bakanı Yılmaz daha sonra Gebze Belediyesi Mehteran Bölüğü’nün meydanda verdiği mini karşılama konserini dinledi. Mehteran bölüğünü kutlayan Bakan Yılmaz daha sonra, Gebze Kent Meydanı kompleksinde yer alan Valilik makamına geçti. Burada valilik özel defterini imzalayan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz beraberindeki heyetle birlikte Cuma namazını kılmak üzere tarihi Çoban Mustafa Paşa Camii’ne geçti.