Yüksel Genç'e Hürriyet Mahallesi'nde büyük ilgi

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yüksel Genç'e Hürriyet Mahallesi'nde büyük ilgi

CHP Gebze belediye başkan aday adayı Avukat Yüksel Genç, önceki akşam Gebze’nin Hürriyet Mahallesi’nde parti üyeleriyle bir toplantı yaptı. İlçe yöneticileri ve meclis üyelerinin de katıldığı toplantıya katılım yoğun olurken, toplantıya eşi Havva hanımla birlikte katılan Yüksel Genç parti üyelerine kendini tanıttı ve seçildiği takdirde yapacağı hizmetler hakkında bilgi verdi.

1991 yılından bu yana Gebze’de avukatlık yaptığını ve 35 yıldır halkın yanında demokrasi mücadelesi verdiğini söyleyen Yüksel Genç, “Gebze’de sorunlar diz boyu. Yıllardır AKP’nin çözemediği de ortada. Herkese ulaşıp iyi anlatırsak, bu seçimi kazanırız” diye konuştu.

Gebze’nin önemli sorunları bulunduğuna dikkat çeken Yüksel Genç, “Gebze’nin kentsel dönüşüme acil ihtiyaç var ama bu onların uyguladığı gibi değil. Halktan rant sağlama değil, halkın rızasına dayanan, rant çıkarsa da bunu halka paylaştıran bir kentsel dönüşüm gerekiyor. Birilerine para ve arsa kazandırmaya kentsel dönüşüm demiyoruz. Hürriyet Mahallesi de kentsel dönüşüm sancısı yaşayan mahallelerimizden birisi. Biz göreve gelirsek bu sorunu çözmeye talibiz. Trafik ve ulaşım diğer ciddi sorunlar.  Yine Gebze’de ciddi imar sorunları var.  İmarın yeniden ele alınması gerekiyor” dedi.