M. Sinan Dereli bir ilki başardı

  • 2019-01-11 09:59:42 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
M. Sinan Dereli bir ilki başardı

Akademik ve sosyal ve sportif alanda birçok başarıya imza atan M.Sinan Dereli Ortaokulu, uluslararası iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi konusundaki tüm gereklilikleri  yerine getirerek çalışanın sağlığı ve iş güvenliğini sağlayarak uluslararası OHSAS 18001 belgesini almaya hak kazanarak büyük başarıya imza attı. 

Ankara'da Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında düzenlenen törene Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türkiye'deki diğer okul müdürleri ile M. Sinan Dereli Ortaokulu'nda büyük başarılara imza atan Okul Müdürü İsa Dede katıldı.  

 

KOCAELİ'NDE TEK OKUL

 

Belgelerini bakanların elinden alan Okul Müdürü İsa Dede, "Bu belgeyi almak için ekip olarak çok uğraştık ve emek verdik. Türkiye'de 27 okul arasında, Kocaeli'nde ise tek okul olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Emeği geçen başta İlçe İSG Uzmanı Hakan Yaman ve İl İSG Uzmanı Hayati Öztürk, ayrıca proje yürütücümüz Yaşar Temel'e ekipteki arkadaşlarıma, müdür yardımcısı arkadaşlarıma ve çalışanlarımıza şahsım ve kurumum adına çok teşekkür ediyorum" dedi.