Batı Yakası Medya 12 yaşında

  • 2018-12-30 12:48:38 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Batı Yakası Medya 12 yaşında

Bölgemizde medya alanında önemli işlere imza atan Batıyakası Medya Grubu sektördeki 12. yılını muhteşem bir geceyle kutladı.

Dün akşam Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ve oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen program iş, siyaset ve sanat camiasını bir araya getirdi. Çiler Boylu’nun sunumu ile gerçekleşen program saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından başladı.

KÖMÜRCÜ’DEN 12. YIL TEŞEKKÜRÜ

Yapılan açılışın ardından selamlama konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen Batıyakası Medya Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kömürcü tüm katılımcılara teşekkür ederek: “Bugün bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Batıyakası Medya ailesi olarak basın sektöründe ki 12. Yılımızı kutladığımız bu özel program ile siz kıymetli dostlarımızla bir araya gelmenin onurunu yaşıyoruz. Bugüne kadar dik duruşundan taviz vermeden yapmış olduğumuz sektörel çalışmalarımız bugünden sonrada aynı doğrultuda devam edecektir. Bugüne kadar bizlere destek veren ve her daim yanımızda olan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Batıyakası ailesi olarak siz değerli misafirlerimize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Bülent Kömürcü konuşmasının ardından ise gecenin sponsorlarına teşekkür plaketi verildi. Geceye Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, sivil toplum kuruluşlarının ve siyasi partilerin temsilcileri, belediye başkan aday ve aday adayları, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

ÇOBAN ALİ DAVETLİLERİ COŞTURDU

Yapılan plaket takdimlerinin ardından ise davetlilere yöresel lezzetlerin yanında kaz eti ikram edildi. Gecede sahne alan Ünlü ses sanatçısı Çoban Ali’nin seslendirdiği muhteşem türküleri dinleyen ve eşlik eden davetliler gece boyunca halaylar çekerek eğlendiler. Bölge basınının da yoğun ilgi gösterdiği geceye damgasını vuran ses sanatçısı Çoban Ali’nin muhteşem sahne performansının ardından ise gece ikramlar ve sohbetler eşliğinde son buldu. Gecenin sonunda bir teşekkür konuşması daha yapmak üzere kürsüye gelen Bülent Kömürcü’ye Batyakası Medya Ailesi tarafından bir sürpriz yapılarak eşi Songül Kömürcü ile olan evlilik yıldönümleri kutlandı.