M.Sinan Dereli'ye anlamlı ziyaret

  • 2018-12-13 01:08:18 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
M.Sinan Dereli'ye anlamlı ziyaret

Bölgemizde yaptırdığı anaokul, ilkokul, ortaokul ve lisede bir çok öğrencinin kaliteli eğitim almasını sağlayan ünlü işadamı Mehmet Sinan Dereli'yi 4 Dereli okullarının Müdür ve Okul Aile Birliği başkanları ziyaret etti.

Dereli Okullarının kurucusu M.Sinan Dereli'yi İstanbul'daki ofisinde Birgün Dereli Anaokulu Müdürü Hatice Kılıçkap ile Okul Aile Birliği Başkanı Fatma Bolca, Türkan Dereli Okul Müdürü Aloer Yazıcı ile Aile Birliği Başkanı Pinar Çağlayan, M.Sinan Dereli Ortaokulu Müdürü İsa Dede ile Aile Birliği Başkanı Bahar Erdoğan, Muammer Dereli Fen Lisesi Müdürü Hamza Kararoğlu ile Okul Aile Birliği Başkanı Birgül Ayar Uçum ziyaret etti.

Okul Müdürleri ve aile birliği başkanları ünlü işadamı M.Sinan Dereli'ye okullar hakkında bilgi verirken, verdiği desteklerin unutulmaz olduğunu ve sayelerinde bölgemizde hem fiziki hem de eğitim kalitesinden marka olduklarını söyleyerek teşekkürlerini iletti.

Okullardaki projeler hakkında da bilgilendirilen M.Sinan Dereli, her zaman olduğu gibi desteklerinin aynı hassasiyette devam edeceğini söyledi.