Yeniden bir araya geldiler!

  • 2018-12-05 09:32:33 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yeniden bir araya geldiler!

Darıca Huzurevinin yıkılmasıyla çevre il ve ilçelerdeki huzurevine giden yaşlılar, Gebze’de açılan huzurevine yerleşmeleri ile yeniden bir araya geldiler. Darıca Yaşlılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’de Gebze protokolünün de katılımıyla huzurevinde etkinlik düzenledi.

Darıca Yaşlılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği başkanı Kudret Sekban, etkinlik hakkında yaptığı bilgilendirmede şu görüşlere yer verdi;’’dernek yönetimi ve gönüllüleri olarak kendilerine ve kurumda yaşamlarını sürdüren diğer arkadaşlarına “Hoş geldiniz” demek için, Gebze İlçe Protokolü ve eşlerinin de katılımı ile bir kahvaltı düzenledik. Sponsorluğunu ARF Yemek Şirketi sahibi Arif Gülen’in üstlendiği kahvaltımızda; Gebze Kaymakamı  Mehmet Güler ve Eşi Nuray Güler, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve eşi Ragıbe Köşker, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Nilay Ayran, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve eşi Sevgi Çiler, Gebze Müftüsü Orhan Örnek, Gebze Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Gebze Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Kadriye Aydemir’de büyüklerimizle birlikte oldular.

Gebze Huzur evinde yaşamlarını sürdüren büyüklerimiz adına, bu etkinliğimizin gerçekleşmesine vesile olanlara, etkinliğimiz sırasında yanımızda olan Tüm Protokol üyelerimiz ve eşlerine, bizleri güler yüzle ağırlayan Kurum Müdürü Yıldız Özer ve ekibine teşekkür ederiz.’’

Etkinlikte desteklerinden dolayı ARF Yemek Şirketi sahibi Arif Gülen’e teşekkür belgesi verildi.