CHP seçim startını Kazım Karabekir’den verdi

  • 2018-12-02 03:12:42 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP seçim startını Kazım Karabekir’den verdi

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk seçim startını doğduğu Kazım Karabekir Mahallesi’nden verdi. Törk yaptığı konuşmada artık Darıca’da değişim zamanının geldiğini ifade ederek’’ 121 gün sonra 31 Mart akşamından itibaren Darıca’yı sevgi ile elbirliği ile hep beraber yöneteceğiz.’’ Dedi.

CHP Darıca Belediye Başkan adayı Yakup Törk seçim startını verdi. Törk, doğduğu mahalle olan Kazım Karabekir Mahallesi Minare Sokak’ta düzenlenen mitingle seçim çalışmalarına başladı. CHP İl ve çevre ilçelerin başkan ve yöneticileri, CHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayları Keramettin Gençtürk ve Fahri Örengül  ile partilerin katıldığı seçim startının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkan vekili Gürer Yıldırım, genç ve dinamik başkan adayı Yakup Törk ile seçimi kazanarak Darıca’nın hak ettiği hizmetlere ulaşacağını söyledi.

Gürer Yıldırım’ın ardından eşi ve çocuklarıyla birlikte platformda partilileri selamlayan Yakup Törk, doğduğu, büyüdüğü yerden seçim startı vermenin onuru ve gururunu yaşadığını ifade ederek artık Darıca’da değişim zamanının geldiğini söyledi. Artık Darıca’ya sahip çıkmanın zamanı geldiğini vurgulayan Yakup Törk;’’ bu mesele artık Darıcalıların meselesi oldu. Artık Darıca’ya sahip çıkma zamanıdır. Ben bu bayrağı büyüklerimden aldım bu bayrağı hep birlikte yukarılara taşıyacağız. Darıca’da doğmuş biri olarak ilçemi çok iyi tanıyorum. 25-50 yıllık planlarla projelerle ilçenin kaderini değiştireceğiz. Siz nasıl bir Darıca istiyorsanız öyle olacak.’’ Şeklinde konuştu.

Konuşmasında geçmiş yıllardan bugüne kadar Darıca’da başkanlık yapanlara hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Yakup Törk şöyle devam etti;’’ hepsinden Allah razı olsun, onlar bir şekilde yönettiler hizmet ettiler.  Artık Darıca’nın her anlamda değişime ihtiyacı var. Kimse siyasi tercihini değiştirmeden mührü Yakup Törk’e bassın. Görün o zaman bakın nasıl bir Darıca olacak. Yol zor, davamız zor ama bu ilçede umutlar bizimle yeniden yeşerecek. 130 trilyonluk borcu Allah’ın izniyle kapatacağız. Bu kent imar kirliğinden arındırılacak, değişim tüm mahallelere yansıyacak. Gün birlik günü sevgi ile elbirliği ile 121 gün sonra Darıca yeniden 31 Mart akşamı bahara kavuşacak. ‘’