Bıyık belediye başkan aday adayı

  • 2018-12-01 02:18:41 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
 Bıyık belediye başkan aday adayı

-Ak Parti Darıca ilçe Başkanlık görevinden istifa eden Muzaffer Bıyık belediye başkan aday adayı oldu. Bıyık, ilçe başkanlığında düzenlenen törenle aday adaylığı başvurusunu İlçe Başkan vekili Ufuk Acay’a teslim etti.

9 yıldır Ak Parti Darıca İlçe Başkanlığı görevini yürüten Muzaffer Bıyık, ilçe başkanlığı görevinden istifa etmesinin ardından Belediye başkan aday adayı oldu. Bıyık aday adaylığı başvurusunu yapmak için ilçe teşkilatına gelişinde partilliler tarafından alkışlar ve meşalelerle karşılandı. Toplantı salonunu dolduran partililerin alkışlarıyla salona giren Muzaffer Bıyık’ı eşi ve çocukları da yalnız bırakmadı. İlçe Başkan Vekili Ufuk Acay törende yaptığı konuşmada 2009 yılından beri ilçe başkanlığı görevini yürüten Muzaffer Bıyık’la çok sayıda seçimde beraber çalıştıklarını Bıyık’ın daima partisine bir daha fazla nasıl kazandırırız çalışmaları içinde olduğunu belirterek çıktığı bu yolda kendisine başarılar diledi.

Muzaffer Bıyık’ta zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadığı konuşmasında 26 Aralık 2009 tarihinde kendisine verilen görevi bugüne kadar  layıkıyla yerine getirme çabası içinde olduğunu söyledi. Bıyık; 9 yılda, 8 seçim, 3 ilçe, 3 il 4 genel merkez kongresi yaşadım. Bugünlere geldiysem ailem ve partililerin sayesindedir. Başarı varsa bu ekibin başarısıdır. Bugüne kadar alnımıza bir leke sürdürmedik, haram ve helal ana çizgimiz oldu. Sonuç ne olursa olsun ben 31 Mart akşamı yine burada olacağım. Kaderde ne varsa yaşayacağız. Bizim yol haritamızı generl merkezdeki büyüklerimiz belirleyecek. ‘’ şeklinde konuştu. Muzaffer Bıyık konuşmasının ardından Darıca Belediye başkan aday adaylığı başvuru dilekçesini İlçe Başkan Vekili Ufuk Acay’a teslim etti.