Başkan Eren mazbatasını aldı

  • 2018-11-13 03:04:20 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan Eren mazbatasını aldı

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şubesi’nin geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulunda seçimi kazanan yeni yönetim kurulu, Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Eren başkanlığında mazbatasını aldı.

Mazbatayı  İzmit İlçe Seçim Kurulu Başkanı Muhiddin Paça'dan alan Şube Başkanı Mustafa Eren’e yönetim kurulu üyeleri Mustafa Eren, Ednan Ayvaz, Duran Cankurt, Mehmet Emin Yardımcı, Adem Şen, Mahmud Sami Öcüt, Osman Utar,

Denetim Kurulu üyeleri Sadi Özbağ, Hilmi Arslan, Emin Özdağ, Mustafa Ceritli, Ömer Deniz, Disiplin Kurulu üyeleri Yavuz Yılmaz, Hakan Bayram, Sevgi Belder Eren, Hasan Kara, Deniz Keba Ekinci  ve Üst Kurul Delegesi Mustafa Eren eşlik etti.

 

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

 

Başkan Mustafa Eren, "Yeni yönetim kurulumuz ile birlikte yükümüzün ağırlığının farkındayız. Bize oy veren ya da vermeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. Bundan sonra birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde şubemizi devraldığımız konumdan daha ileri seviyelere götürerek yetkili sendika vasfının yanında sendikal sürece etki edebilen etkili bir sendika olması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Üyesinin her zaman yanında olan Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şubesi, önümüzdeki süreçte de aynı kararlılıkla Üniversite ve Kredi Yurtlar Kurumu çalışanlarımızın özlük ve mali hakları için mücadelesini sürdürecektir” diye konuştu.