Karakuş nabız yokluyor

  • 2018-11-08 11:22:26 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Karakuş nabız yokluyor

Gebzeli genç ve başarılı işadamı Aziz Gökhan Karakuş, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Belediye Başkan aday adaylığı için nabız yokluyor.

Gebze'nin sevilen ailelerinden Ardahanlı Karakuş ailesinin genç işadamlarından AK Parti'nin kuruluşundan bu yana partinin Gençlik Kolları ardından ana kademeye ardından 25 dönem Ardahan Milletvekilliği A.Adaylığı sürecine kadar çeşitli görevlerde görevler de bulunan tecrübeli siyasetçi Aziz Gökhan Karakuş'un 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerinde Gebze Belediye Başkan adayı olmak için çalışma yaptığı öğrenildi.

ERDOĞAN'IN TEYZESİNİN OĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

Karakuş'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teyzesinin oğlu ayrıca duayen gazeteci Cengiz Er ile yakın diyaloğu olduğu aday adaylığı ile ilgili olarak Cengiz Er ile fikir alış verinde bulunduğu öğrenildi.

Önümüzdeki günlerde kesinlik kazanması beklenen aday adaylığı ile ilgili olarak çalışmalarını yürüten Karakuş'un bir çok STK'da görev aldığı geçtiğimiz yıl ise Kocaeli'nin enleri ödül töreninde en başarılı genç işadamı olarak ödül aldığı biliniyor.