Kaya aday adayı

  • 2018-11-05 09:03:03 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kaya aday adayı

CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya, görevinden istifa ederek belediye başkan aday adayı oldu.

CHP’de geçmişte Gebze’de 4 yılı aşkın bir süre ilçe başkanlığı öncesinde 2 yıl ilçe saymanlığı, 1,5 yıl ilçe sekreterliği, Çayırova’da 4 yılı aşın bir süredir İlçe Başkanlığı yapan, bölgemizde en uzun süreli ilçe Başkanlığı görevini yürütme  rekorunu elinde bulunduran Çayırova ilçe Başkanı Selahattin Kaya görevinden ayrılarak Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

SORUNLARI BİLİYORUM BEN ÇÖZERİM

Kaya yaptığı açıklamada ; “Çayırova’yı iyi tanıyor, sorunlarını iyi biliyorum, 4 yılı aşkın süredir yürüttüğüm ilçe başkanlığım süresince Çayırova’nın bütün sorunlarını yakından tespit etme fırsatı buldum, Çayırova’nın sokaklarında yurttaşlarımızın ayağına takılan taşı, yoldaki çukurunu,  her taşın altında neyin yattığını biliyorum. Şekerpınar’ın imar sorununu , Sazlıdere’de yaşayanların sorununu, bolu mahallesinin sorunu, yıllarca mağdur edilen hizmet alamayan Emek ve İnönü mahallesinin sorununu da, Şekerpınar’daki imar mağdurlarının sorununu da biliyorum. Bu sorunları ben çözerim.

ÇAYIROVA YANLIŞ YÖNETİLİYOR

Çayırova yolsuzluklarla gündeme gelen, yolsuzlukların ulusal medyada gündeme geldiği bir ilçe konumunda bu durum beni rahatsız ediyor. Bu durumun bizleri rahatsız ettiği gibi AKP içerisinde bir takım çevreleri rahatsız etmekte düzine düzine yapılan arsa satışları, yandaşlara ve hısım akrabaya verilen arsalar, vicdanları rahatsız etmekte,  Çayırova’nın geleceği karartılmaktadır.31 mart yerel sicimlerinde tüm bu yolsuzlukların hesabını sormak, bir temiz eller operasyonu başlatmak için göreve talip oldum. Parti ayırımı yapmadan tüm Çayırovalıların desteğine talibim” dedi.