Yansımayı sandıkta göreceğiz!

  • 2018-06-21 12:26:14 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yansımayı sandıkta göreceğiz!

-Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisine şahit olduklarını söyleyerek, bunun yansımasını sandıklarda göreceklerini söyledi.

Seçime günler kala çalışmalarını artırarak devam ettiren Başkan Karabacak, eşi Teslime Karabacak ve partililerle birlikte gündüzleri sokak sokak gezerek vatandaşlarla hasbihal ederken, akşamları da ev ve dernek ziyaretleriyle vatandaşlarla bir araya geliyor.

Seçimler yaklaştıkça vatandaşların oyunun renginin de belirginleştiğine dikkat çeken Başkan Karabacak, “seçim çalışmalarımızda gördük ki bu halk Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı çok seviyor, O’nu kendi lideri, ülkenin lideri, ümmetin lideri, dünya lideri olarak görüyor ve seviyor, O’nunla geçen 16 yıllık sürede eğilmedik, bükülmedik, hep dik durduk, O’nunla ülkemiz gelişti, ülkemiz değişti, halk O’nu kendi gibi bildi, aileden biri gibi sevdi ve inanıyoruz ki bunun yansımasını da 24 Haziran Pazar günü sandıklarda göreceğiz. Halkımız yeni bir yönetim şekline gireceğimiz bu seçimlerde de Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ak kadrolara bir kez daha görevi teslim edecektir. Seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” diyerek seçimler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti’ye destek istedi.