Ak Parti Darıca kapı kapı geziyor

  • 2018-06-18 08:55:22 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Ak Parti Darıca kapı kapı geziyor

-AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer  Bıyık, ilçe teşkilatı ile birlikte seçim çalışmalarına devam ediyor.

24 Haziran seçimleri için artık geri sayım başlarken AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, da tempoyu arttırdı. Seçime bir hafta kala Başkan Bıyık, mahalle ve sokak çalışmalarında partisinin broşürlerini kapı kapı dağıtarak vatandaşlardan AK Parti’ye destek istiyor.

SEÇİME KADAR UYKU YOK

Artık seçim için son haftaya girildiğini ve geri sayımın başladığını ifade eden İlçe Başkanı Bıyık, teşkilatlara da talimat vererek çalışmaların hızlanmasını istedi. “Seçime kadar uyumak yok” diyen İlçe Başkanı Bıyık, 24 Haziran seçimlerinin önemini vurgulayarak bütün partililerinden fedakarlık istedi. 24 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu kaydeden İlçe Başkanı Bıyık, emeklerinin karşılığını aldıklarında 24 Haziran’da ikinci bayramı yaşayacaklarını söyledi.

BAYRAK HEDİYE ETTİ

İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, bisikletini Türk bayrağı ve AK Parti bayraklarıyla süsleyen Sami Gümüş’e bayrak hediye etti.

Kendisini Milliyetçi ve Reis Erdoğan sevdalısı olarak tanıtan Sami Gümüş, bisikletine astığı Türk Bayrağı ve Ak Parti bayraklarıyla sokakları geziyor. Bisikletinde taktığı hoparlör ile Dombra müziği de dinleyen Gümüş, AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı’na gelerek İlçe Başkanı Muzaffer Bayrak’tan bayrak istedi. İlçe Başkanı Bıyık da AK Parti ve Erdoğan sevdalısı Sami Gümüş ile bir süre sohbet ettikten sonra kendisine bayrak hediye etti. Gümüş de İlçe Başkanı Bıyık’a hediyesi için teşekkür etti.