Saadet Partisi basınla buluştu

  • 2018-06-12 08:48:02 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Saadet Partisi basınla buluştu

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli 1.Sıra Milletvekili adayı Sinan Ejderoğlu, Gebze’de önemli açıklamalarda bulundu.

Partisinin Gebze ilçe teşkilatının basın mensupları için düzenlediği iftar programına katılan Ejderoğlu, “Bu hükümet döneminde basın özgürlüğü ortadan kaldırıldı” diye konuştu.

Ak Parti döneminde kutuplaşmanın arttığını dile getiren Ejderoğlu, “Toplum baskı altında. Basın özgürlüğü ortadan kaldırılmış. Tek adam rejimini yansıtan bir anlayış var. Farklı sesler susturuluyor, devletin önemli kurumları yıpratılıyor. Tarım ve hayvancılıkta başarısızlık var. Yolsuzluk, rüşvet, adam kayırmanın bu kadar fazla olduğu başka bir dönem yaşanmadı” dedi.

 

3 YIL NORMALLEŞME DÖNEMİ

 

Seçimi kazanmaları halinde Türkiye’yi normalleştirme ve tamirat sürecinin olacağını vurgulayan Ejderoğlu, “Bu süreç yaklaşık 3 yıl olacak. Üretim, kalkınma, girişimcilik üstünde en fazla duracağımız konular olacak” diye konuştu.

Ejderoğlu, bu seçimde baraj sorunu olmamasının da olumlu bir durum yarattığını ve güç katacağını sözlerine ekledi.

İftar yemeğine Saadet Partisinin İl Başkanı Nurettin Çelik, Gebze ilçe başkanı Necati Korkmaz, milletvekili adayları Volkan Gemiksiz, Fahrettin Taşkaya, Gebze ilçe yöneticisi Erkan Vural ve bölgemizdeki basın mensupları katıldı.