Balcıoğlu ve Yusuf ile yollar ayrıldı

  • 2018-06-06 09:01:51 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Balcıoğlu ve Yusuf ile yollar ayrıldı

Balcıoğlu ve Yusuf ile yollar ayrıldı

 

2.lig hazırlıklarını yapan Darıca Gençlerbirliği’nde transfer çalışmaları devam ediyor. Kulüp Başkanı Mücahit Vural, teknik direktör ve futbolcu transferleri için yoğun mesai harcıyor. Bu arada kulüpte  iç transferdede hareketlilik yaşanıyor. Emrullah, Kaleci Gökhan, Hayrullah’tan sonra takımın stoperi  Yusuf Orhan ve Teknik Direktör Uğur Balcıoğlu ile yollar ayrıldı.

10 yıllık hasrete son vererek 2.Lig’e yükselen Darıca Gençlerbirliği’nin teknik direktörlüğünü yapan ve geçtiğimiz günlerde yönetimle görüşerek yollarını karşılıklı olarak ayıran Uğur Balcıoğlu, Darıca Gençlerbirliği camiasına veda mesajı yayınladı.

İŞTE TEKNİK DİREKTÖR UĞUR BALCIOĞLU'NUN VEDA MESAJI:

Benim için inanılmaz çok değerli, çok özel ve her zaman güzel hatıralarla anacağım Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü’nde sürdürdüğüm Teknik Direktörlük görevimin süresi bitmiş bulunmaktadır. Bana inanan ve bu  göreve layık gören Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Karabacak, kulüp başkanlarımızdan bendeki yeri çok özel ve farklı bir yerde olan Sayın Mustafa Öztürk ve yine Türkiye’nin en genç başkanı olan Sayın Mücahid Vural ile kocaman bir yüreği olan dostum  Sayın Lokman Demirtaş ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.  Sezon boyunca birlikte çalıştığım saha içindeki isteklerimize hayat veren  unutulmaz anıların başrolleri olan oyuncularıma, her daim yanımda olarak kahrımı çeken ve işleyişin ana hattı taktire şayan ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Perde arkasında olup görünmez kahramanlarıma, hiçbir daim ‘hayır’ kelimesini bilmeyen elleri öpülesi ablalarım, malzeme sorumlularıma, sağlık ekibime, güvenlik birimlerine, stat personel müdürüm ve ekibine kulüp müdürümüz Ali Figani Selçuk, Kocaeli’nin ve Darıca’nın güzide basın mensuplarına ve olmazsa olmaz olan büyük Darıca Gençlerbirliği’nin büyük taraftarlarına sonsuz şükranlarımı sunar, teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü’ne başarılar dilerim. Çıkarsız saygı ve çıkarsız sevginin bitmek üzere olduğu bu günlerde Rabbim herkese böyle güzel ayrılıklar nasip eylesin.                

 

Yusuf Orhan’la da yollar ayrıldı

2.Lig için düşük bütçeden oluşan genç bir takım kurmayı planlayan Darıca Gençlerbirliği, iç transfer görüşmeleri kapsamında masaya oturduğu futbolcusu Yusuf Orhan ile anlaşamadı. Tecrübeli stoperin yüksek transfer ücreti talebini karşılamayacağını bildiren sarı yeşilli yönetim, Yusuf ile karşılıklı olarak yollarını ayırdı. 1 buçuk sezon terlettiği Darıca G.B formasıyla 50 maça çıkan başarılı stopere teşekkür eden Darıca G.B Başkanı Mücahid Vural, ‘’ Kulübümüze geldiği günden bugüne dek her daim çalışma hırsıyla herkese örnek olan, her zaman hayatını kazanmaya başarıya endeksli olarak idame ettiren Yusuf Orhan ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisine kariyerinde üstün başarılar diliyorum. Rabbim yolunu açık eylesin’’dedi.