Birsen Ekim Özen Kroman’da öğrencilerle buluştu

  • 2018-06-05 10:08:16 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Birsen Ekim Özen Kroman’da öğrencilerle buluştu

Eğitim – öğretim yılının her gününü dolu dolu yaşayan Kroman Çelik İlkokulunda son haftaya girilmesine rağmen etkinlikler devam ediyor. Öğrencilerin okula devamlılığını sağlayabilme adına planlanan etkinliklerin  son konuğu Çocuk kitapları yazarı Birsen Ekim Özen oldu.

Hemen hemen tüm öğrenciler Çocuk kitapları yazarı Birsen Ekim Özen’in kitaplarından almışlar ve okumuşlar. Okudukları kitaplar ile ilgili sorularını yazara soran öğrenciler aldıkları cevaplar ile çok mutlu oldular. Kitaplarını tek tek yazara imzalatarak mutluluklarını pekiştirdiler.

ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ

Bu söyleşi sırasında Kroman Çelik İlkokulunu ziyaret eden İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Celil Demirci ve Mahmut Aşıkoğlu,  yazar Birsen Ekim Özen ve etkinlik paydaşı olan İlçe Halk Kütüphanesi Müdüresi Tevhide Buğan’a çiçek takdim ettiler ve okulda düzenlenen etkinliklerin önemini belirterek, öğrencilerin okula devamını sağlayan bu etkinlikleri düzenleyenlere teşekkür ettiler.

AYDIN TEŞEKKÜR ETTİ

Okul Müdürü Zihni Aydın, Bu etkinlikte etkin olan Meral Atilla, Zeynep Kocabaş, Kenan Marap ve Mehmet Şah Polat öğretmenlere destek veren okulun tüm öğretmenlerine, idarecilerine, velilere ve yazarın gelmesi için çok emek veren İlçe Halk Kütüphanesi Müdüresi Tevhide Buğan’a teşekkür etti ve Hafta süresince yapılacak diğer etkinlikler ile son güne kadar öğrenci devamının sağlanacağını söyledi.