Dr. Höbek basınla buluştu

  • 2018-06-03 11:52:13 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Dr. Höbek basınla buluştu

AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı Dr. Hakan Höbek dün akşamki iftar etkinliğinde Gebze basınıyla bir araya geldi.

Bölge basını büyük ilgi gösterdiği iftar yemeğine katılım oldukça yoğun oldu. İftara Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti başkan Vekili Levent Altun, yönetim kurulu üyesi Yunus Kahraman, Gebze Gazeteciler Derneği başkanı Ahmet Oğuz ile çok sayıda medya mensubu yer aldı.

İftar yemeğinin ardından bir selamlama konuşması gerçekleştiren Gebze–Darıca–Çayırova ve Dilovası Sivaslılar Derneği Başkanı Hamit Kuş, “Hemşerimiz Dr. Hakan Höbek’in sonuna kadar yanındayız ve destekliyoruz” diye konuştu.

 

BASINA TEŞEKKÜR

 

Daha sonra basın çalışanlarına hitaben bir konuşma gerçekleştiren Höbek, gazetecilere teşekkür ederek, “Sizlerle beraber bu bölge için doğru şeyler yaptığıma inanıyorum. Bugün de AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı olarak karşınızdayım. 26 yıldır burada görev yaparken bir takım projeler gerçekleştirdim ve bölgenin sorunlarını çok iyi biliyorum. Allah izin verirse başta ülkemize daha sonra da bölgemize liyakatli olduğum konularda hizmet vermek istiyorum. Biz burada dost ve aile olduk ve sizlerin de katkısıyla güzel işlere imza attık. İster Ankara’ya gidelim ister burada hekimliğe devam edelim ben aynı Hakan Höbek olacağım. Bu birlikteliğimiz siyaset ortamı dışında her alanda devam etsin istiyorum. Allah izin verirse ve 9 milletvekili çıkartırsak bölgemizin gücünü 3 vekil ile temsil edeceğiz” diye konuştu.

Gazeteciler adına bir konuşma yapan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti başkan Vekili Levent Altun, “Doktor Hakan Höbek, hem insan, hem hekim olarak örnek birisi. Sağlık alanında her zaman meslektaşlarımızın yanında oldu. Meslektaşlarım adına teşekkür ediyor, çıktığı yolda kendisine başarılar diliyorum” dedi.