Öyle bir mesaj paylaştı ki!

  • 2018-05-28 07:23:28 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Öyle bir mesaj paylaştı ki!

-AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, ‘AK Parti’de bir günün özeti’ başlığıyla sosyal medyadan bir mesaj paylaştı.

Partinin bütün kademelerinde görev yapan teşkilatlara hitaben paylaşılan mesaj, sosyal medyada oldukça ilgi gördü. İşte Bıyık’ın teşkilatları duygulandıran o mesajı: “Ak Parti'de bir günün özeti: Milletvekili telefon açar Başkanım yapacak bir şeyler var mı? Belediye başkanı 3.gün önce ameliyat olur o haliyle kalkar kampanyaya evde rahat edemedim der. Mahalle başkanları mahallenin her köşesini ziyaret eder teşkilatları sahura kadar açık tutar.Kadın kolları ev ev dolaşıp hanım kardeşlerimize ulaşır ne hastasını ne taziyesini nede yeni dünyaya gelen bebeğini bırakır her tarafta vardır.

Bu gençler var ya bu gençler…

Ne ramazanın orucu engeller ne havanın sıcağı ne gecenin karanlığı arazide koş babam koş enerji desen enerji akıl desen akıl yürek desen yürek her şey var.Velhasıl; böyle kutlu bir davanın ilçe başkanı olmaktan gurur duyuyorum rabbime hamdediyorum bizlere böyle yol arkadaşları nasip ettiği için. Durmak yok yola devam..’’