2 aday daha iyi yerlerde olmalıydı

  • 2018-05-23 07:05:29 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
2 aday daha iyi yerlerde olmalıydı

CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz, CHP Gebze İlçe Örgütü’nün Kocaeli genelinde açıklanan milletvekili sıralamasıyla ilgili bir problemi olmadığını ifade ederek ‘’ Ancak tabii gönül isterdi ki Gebzeli aday adaylarından 2 kişi daha sıralamada iyi bir noktada olsun.’’ Dedi.

CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz, milletvekili adaylığı sıralaması ile ilgili basın toplantısı gerçekleştirdi. İlçe yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu basın toplantısında İlçe Başkanı Yılmaz şunları söyledi;“İlçe Başkanı olarak ben ve ilçe örgütümüz hiçbir zaman üst kurullarımız olan il başkanlığımıza ya da genel merkezimize karşı tavır almadık; almayız. Ancak biz Gebze’nin milletvekilliği sıralamasında hak ettiği temsiliyet hakkını savunduk ve bundan sonra da savunacağız.

Bugün itibariyle Türkiye Cumhuriyeti’nin laik sosyal hukuk devleti olarak, parlementer demokratik sisteme dayalı yapısını korumak gerektiği inancından hiçbir şey kaybetmiş değiliz. Azimli, kararlı, birlik ve beraberlik içinde yolumuza devam ediyoruz. 

Cumhuriyet Halk Partisi büyük bir ailedir. Ailemizin büyüklüğü zaman zaman farklı fikirlerin oluşmasına neden olsa da, bu durum yine partimizin demokratik yapısını ortaya koymaktadır. Ve bu büyük aile her daim sorunları çözüme ulaştırmayı başarmıştır.

Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’nin seçileceğine olan inanç ve kanaatimiz tamdır. Bu yolda bizler de CHP İlçe Örgütü olarak gece gündüz çalışacağız. 

Cumhuriyet Halk Partisi olarak tek görevimiz, başarıyı yakalamaktır. Bu anlamda 24 Haziran seçimlerine sıkı bir şekilde hazırlandık. Şu an itibariyle iktidara hazırız. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde hem cumhurbaşkanlığı hem de milletvekili seçimlerini kazanacağımıza inancımız tam.

CHP Gebze İlçe Örgütü’nün Kocaeli genelinde açıklanan milletvekili sıralamasıyla ilgili bir problemi yoktur. Sıralamadaki arkadaşlarımız pırıl pırıl insanlardır. Ancak tabii gönül isterdi ki Gebzeli aday adaylarından 2 kişi daha sıralamada iyi bir noktada olsun. Biz ilçe örgütü olarak genel merkezimizin ve parti büyüklerimizin aldığı karara bağlıyız. Sıralamadaki arkadaşlarımızı iyi bir çalışma programıyla, Gebze halkıyla buluşturacağız. Başarı hepimizin olacak. Ayrıca sizlerden isteğim, CHP Gebze İlçe Başkanı olarak, benim ağzımdan duymadığınız hiçbir söze itibar etmeyiniz. Yolumuz açık olsun; başarılar diliyorum. Gün kendimizi değil; Cumhuriyetimizi kurtarma günüdür.”