Hedef huzurlu ve güvenli bir seçim

  • 2018-05-11 07:40:11 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Hedef huzurlu ve güvenli bir seçim

-AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve SKM Başkanı Feramuz Sağlam, Darıca İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan’ı ziyaret ederek 24 Haziran sürecinde seçim güvenliği hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 

Seçim süreci boyunca gerek kurumları gerekse de siyasi partileri ziyaret

edeceklerini açıklayan İlçe Başkanı Bıyık, Darıca’da huzurlu bir seçim süreci geçirmek istediklerini söyledi. İlçe Emniyet Müdürü Aydoğan’la görüşmede de seçim sürecindeki çalışmalar ve güvenlik konuları görüşüldü. Darıca’da bugüne kadar yapılan seçimlerin huzur ortamında geçtiğini ve emniyet mensuplarının da bu konuda hep hassas davrandıklarını kaydeden İlçe Başkanı Bıyık, “Darıca’da gerçekten güzel bir ortam var. Bugüne kadar olumsuz bir ortam olmadı. 24 Haziran seçimlerinin de huzurlu ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız. Demokratik bir

şekilde seçim olacak ve milletimiz sandığa giderek kararını verecektir. Bu konuda herkesin hassas olmasını istiyoruz” dedi.

Darıca İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan da AK Parti heyetine ziyaret nedeniyle teşekkür ederek Darıca’da polis olarak 24 saat çalışarak huzursuzluğa izin vermeyeceklerini kaydetti. Darıca’da seçimlerin her zaman güzel bir havada geçtiğini ve bunda herkesin payı olduğunu da ifade eden Aydoğan, 24 Haziran seçimlerine kadar da gece gündüz demeden çalışarak bütün önlemlerin alınacağını söyledi.