İnanç, azim ve taraftarımızla şampiyon olduk

  • 2018-05-07 12:36:16 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
İnanç, azim ve taraftarımızla şampiyon olduk

-TFF 3. lig 2.ci grubu şampiyon olarak bitirerek 2. Lige yükselen Darıca Gençlerbirliği’nin Teknik Direktörü Uğur Balcıoğlu İnanç, azim ve taraftarla şampiyon olduklarını söyledi.

Darıca Gençlerbirliği Teknik Direktörü Uğur Balcıoğlu Köprübaşı Cağ Kebap Salonu’nda düzenlediği basın toplantısında sezonu değerlendirdi. Yardımcısı Hasan Altuntaş’ın da katıldığı basın toplantısında ligi değerlendiren Balcıoğlu sezonun 12. Haftasında psikolojikman bitik bir takımın başına geçerek çok iyi bir teknik heyetle göreve geldiklerini devre arasındada genç ve hayalleri olan oyuncuları takıma transfer ederek başarıya ulaştıklarını söyledi.

İkinci yarıya çok iyi başladık kulüp yönetim kurulu ve taraftarlarla kenetlendik. Hocalık oyuncuya kendini inandırmaktır, bizler oyuncularımıza ‘inanın’ dedik onlarda özverileriyle çok iyi çıkış yakaladık. Oyuncularımız savaşmayı ve mücadeleyi hiçbir zaman bırakmadı. İnanç ve azimle yönetim ve taraftarlarımızın büyük desteği ile mutlu sona ulaştık. 10. yılın sonunda şampiyonluk bizlere nasip oldu bu nedenle mutlu ve gururluyum. Burada bir konuya dikkat çekmek istiyorum Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak gibi kulübe destek veren bir belediye başkanı ben bugüne kadar görmedim. Ayrıca kulüp Başkanı Mücahit Vural’ın da Türkiye’nin en genç kulüp başkanı olarak da şampiyonluğu yaşaması ayrı bir mutluluk. Ben her ikisine de bizlere inandığı güvendiği için teşekkür ederim.’’ Dedi.

Konuşmasının sonunda basın mensuplarının da sorularını cevaplandıran Uğu Balcıoğlu, takımın ikinci ligde mücadele edebilmesi için en az 8 nokta transfer yapılmasının altını çizdi.