Darıca Final Eğitim en başarılı eğitim kurumu

  • 2018-05-05 08:42:19 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Darıca Final Eğitim en başarılı eğitim kurumu

Gebze Yeni Sözcü Gazetesi ve Anibal Dergisi tarafından  bu yıl 7.düzenlenen Kocaeli’nin Batı Yakası En’leri ödüllerinde Darıca Final Eğitim Kurumları yılın en başarılı eğitim kurumu seçildi. Önceki akşam düzenlenen ödül töreninde plaketi Genel Müdür Murat Kaya aldı.

Yılın en başarılı eğitim kurumu seçilmekten çok mutlu olduklarını ifade eden Murat Kaya yarışma ve ödül hakkında şu açıklamayı yaptı;’’

Gebze Yeni Sözcü Gazetesi ve Anibal Dergisi tarafından  bu yıl 7.düzenlenen ankete  600.000 oylama katılımı olmuştur.

Kategorisinde 82 ayrı dalda düzenlenen anket dahilinde 2017/2018 yılının en başarılı EĞİTİM KURUMU oylama sonucu DARICA FİNAL EĞİTİM KURUMLARI olmuştur.

Geçen yılda en başarılı eğitim kurumu seçilen Darıca Final Eğitim Kurumları iki yıl gibi kısa sürede bölgemizde en başarılı eğitim kurumu olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Ödül töreni protokol,basın,siyasal parti temsilcileri,STK temsilcileri,82 ayrı dalda işkolunda ödüle layık görülen kurum, kuruluş temsilcileri,önceki ve şimdiki dönem Kocaeli Milletvekilleri,yerel ,bölgesel ve ulusal òlçekli ödül alan kurum temsilcileri,spor,sanat,edebiyat alanında ulusal ve uluslararası başarılara imza atmış kişi ve kuruluşlar geceye yoğun ilgi ile katılım sağladılar.

DARICA FİNAL EĞİTÎM KURUMLARÎNA ÖDÜLÜ

Kocaeli önceki 3 dònem milletvekilliği yapmış Bülent ATASAYAN ,MÜSİAD Bşk .Nihat YILDIRIM birlikte takdim ettiler..

Törende konuşan Genel Müdür Murat KAYA:

"Darıca Final Okulları Mustafa Kemal Atatürk'ün yolunda yoluna devam etmektedir.Ülkemizin aydınlık  geleceği ;geçmişte de olduğu gibi  bugün de yarın da yine eğitimdeki başarılar ile olacaktır.

Darıca Final Okullarînı oyları ile bu sonuca layık gòren herkese teşekkürler.Biz iyi bir ekibiz.Bu başarı ekibimizin eseridir.Kendilerini kutluyorum.Herkese teşekkürler.."dedi

Alkışlar eşliğinde ödül plaketini okulun yönetim kurulu üyeleri ,idareci ve öğretmenleri birlikte büyük bir gurur ile aldılar.’’