10 yıllık özlem yarın bitiyor!

  • 2018-05-04 11:26:07 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
10 yıllık özlem yarın bitiyor!

3.lige vedaya hazırlanan Darıca Gençlerbirliği yarın 15:30’da sahasında konuk edeceği Muğlaspor’u yenmesiyle adını 2.lige yazdıracak ve 10 yıllık şampiyonluk özlemi son bulacak.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Uğur Balcıoğlu, Muğlaspor maçı öncesinde oyuncularıyla yaptığı toplantıda, ‘’Size güvenenleri bu zamana kadar mahcup etmediniz. Cumartesi günü de Muğlaspor’u yenerek üzerinize düşeni yapacağınıza eminim’’ diyerek oyuncularına güven aşıladı.

şampiyonluk programı belli oldu

Bu arada şampiyonluk kutlama ve orginazasyonları da belli oldu. Darıca Gençlerbirliği Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada ‘’Şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz takdirde kutlamalar Pazar günü yapılacaktır. Büyük bir konvoyla Darıca, şampiyonunu kucaklayacak. Konvoy 17.00’de Emek Mahallesi’nden başlayacak. Futbolcularımız üstü açık otobüsle bandolar ve meşaleler eşliğinde Darıcalıları selamlayacak! ŞAMPİYON DARICA sesleri her yerden duyulacak! Darıca genelinde Şampiyonluk Turu ve Akabinde Mabedimiz de bize ait olan şampiyonluk kupamızın takdimi olacak.

Akşam 19.00’da ise stadımızda Bülent Serttaş konseri, havai fişek şöleni gibi etkinlikler ile şampiyonluğu kutlamayı planlıyoruz. Ama önümüzde bir 90 dakikalık maçımız daha var. Oynanmayan hiç bir maç bizim değildir!’’ denildi.