Köşker’in sabah mesaisi

  • 2013-11-06 07:54:05 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Köşker’in sabah mesaisi

 

Gebze’ye ve Gebzelilere hizmet mesaisine sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan Başkan Köşker, günün ilk ziyaretlerini esnaflara yapıyor. Sabah çayını esnafla içen Başkan Köşker, kentin nabzını ve gündemini tutuyor

 

HALKIN SEVGİLİSİ

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, mesaiye erken saatlerde başlıyor. Mesaisinin büyük bir bölümünü hizmet verdiği Gebzeli hemşerileri ayıran ve hemşerileriyle her zaman iç içe, sorunlarına yerinde çözüm üreterek ‘makam ve gönül kapısını Gebzelilere açan başkan’ sıfatıyla halkın adeta sevgili haline gelen Başkan Köşker, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gebze’nin sorunlarını çözmek adına 7/24 Gebze’nin emrinde olduğunu her platformda ifade eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, güne erken saatlerde başlıyor. Belediyeye gelmeden her gün esnaf ziyaretleri yaparak güne başlayan Başkan Köşker, kentin nabzını tutuyor.

 

SABAH ÇAYI ESNAFLA

 

Her gün kentin farklı noktasında esnafları dolaşan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, günün ilk çayını da esnaflarla birlikte içiyor. Dün sabah Akse sapağında bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek güne başlayan Başkan Köşker, İbrahim Ağa Caddesi üzerinde bulunan dükkanları da ziyaret ederek hal hatır soruyor, belediye hizmetlerini gerçek sahiplerine soruyor. Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen, çalışmalara ve hizmetlere ilişkin görüşlerini de alan Başkan Köşker, bölge esnafına hayırlı işler temennilerini de iletti.

 

 

 

GEBZE HİZMETE DEVAM

 

Gittiği her yerde esnaf ve mahalle sakinleri tarafından sevgi ve ilgiyle karşılanan Başkan Köşker, “Hemşerilerimizin bu ilgisine ve güvenine layık olabilmek için ilk günkü hizmet ve görev aşkıyla Gebze’mize hizmet ediyoruz. Onların verdiği emanete layık olabilmek, Gebze’mizi hak ettiği modern kent kimliğine kavuşturmak, kentimizi güzelleştirmek tek gayemiz. ‘Durmak yok Gebze’mize hizmete devam’ diyoruz” ifadelerini kullandı.